15 משקאות תה צמחים (ואיך להכין אותם כמו שצריך)

על ידי אדלין כותב ל מתכוני תה

רוב תה הצמחים נטול קפאין ולכן הם יוצרים משקאות לילה נהדרים. ראה כיצד להכין תה צמחים מהיביסקוס ועד קמומיל, כמו שצריך, גם חם וגם קר. אני סומלייה בשם ג'ון וית', ואני בעסק יותר מ-20 שנה. ראיתי הרבה שינויים בתעשייה, אבל דבר אחד שתמיד נשאר אותו הדבר הוא החשיבות של חינוך יין. חינוך יין הוא כל כך חשוב כי זה עוזר לאנשים להבין מה הם שותים. זה דבר אחד ליהנות מכוס יין, אבל זה דבר אחר להיות מסוגל להעריך את כל העבודה הקשה הכרוכה בהכנתה. חינוך יין נותן לאנשים את הכלים שהם צריכים לעשות בדיוק את זה. אני מאמין שצריכה להיות לכל אחד לפחות הבנה בסיסית ביין. לכן אני מציע שיעורים בנושא הערכת יין וטעימות. אני רוצה לעזור לאנשים ללמוד על המשקה המדהים הזה כדי שיוכלו ליהנות ממנו אפילו יותר.

תה צמחים

תה צמחים, הידוע גם בשם tisanes, הם משקאות העשויים מהשרפה של עשבי תיבול, פרחים, תבלינים או פירות יבשים במים. התוודעתי לראשונה ליין כשגרתי באיטליה. אני זוכר שהלכתי לכרם קטן בניהול משפחתי והגישו לי כוס יין אדום. זה לא היה דומה לשום דבר שאי פעם טעמתי קודם. הטעם היה כל כך מורכב והמרקם היה כל כך חלק. הייתי מכור מאותו רגע. מאז הפכתי לסומלייה והייתה לי ההזדמנות לנסות יינות מכל העולם. ולמרות שאני נהנה לנסות יינות חדשים, אין דבר כמו אותה כוס יין אדום ראשונה שאכלתי באיטליה. זה זיכרון שאני אצור לנצח.  • כמעט כל תה הצמחים נטול קפאין. ( ירבא מאטה הוא היוצא מן הכלל.)
  • מכיוון שאין קפאין, אתה יכול לשתות אותו כל היום, עד הערב מבלי להשאיר אותך ער בלילה.
  • תה צמחים הוא סופר קל לחלוט ואינו צריך להיות מדויק כמו הכנת תה רגיל שָׁחוֹר אוֹ תה ירוק.

תה צמחים הוא לא תה אמיתי

תה צמחים הוא לא תה אמיתי מכיוון שהם לא מגיעים מהג אמליה סיננסיס, צמח התה.

תה אמיתי, כמו תה שחור ותה ירוק, עשויים מעלים מהג אמליה סיננסיס צמח, וכולם מכילים קפאין.

טיפים לתה צמחים

  • תה צמחים רופף תמיד יהווה כוס טעימה יותר מאשר צמחי מרפא בשקיות תה.
  • תה צמחים אינו מריר כמו תה שחור או ירוק כאשר משרים אותו זמן רב יותר. אם אתה רוצה חליטה חזקה יותר, השקע אותה יותר מ-5 דקות.
  • אם אתה אוהב תה צמחים ממותק, נסה סירופ תמרים אוֹ דבש כחלופה לסוכר.

15 תה צמחים משקה

תה מנטה איך להכין תה מנטה כמו שצריך. ראה מתכון תה רויבוס איך להכין את תה הצמחים האדום הזה כמו שצריך. ראה מתכון Rooibos Latte Rooibos Late הוא משקה חם ונעים המושלם לערב מכיוון שאין קפאין. ראה מתכון תה קמומיל איך להכין תה קמומיל כמו שצריך. ראה מתכון קל תה קמומיל לאטה קח את משחק תה הצמחים שלך לשלב הבא עם המתכון הקל הזה לתה לאטה קמומיל. ראה מתכון

טיפ של סומלייה לתה: הכינו תה צמחים בקומקומי זכוכית כדי שתוכלו לראות את הצבעים היפים בזמן התלול.

תה היביסקוס איך לחלוט תה היביסקוס בצורה נכונה כדי להכין את הספל המושלם בכל פעם. ראה מתכון תה ג'ינג'ר מאפס תה חם ומחמם עשוי עם ג'ינג'ר טרי, לימון ודבש. ראה מתכון תה ורדים הכינו תה ורדים מרגיע בבית באמצעות ניצני ורדים מיובשים. ראה מתכון תה אפונת פרפר תה פרחי אפונת פרפר הוא תה צמחים שהופך לכחול באופן טבעי כאשר הוא ספוג במים. ראה מתכון תה לאטה אפונת פרפר לאטה אייס תה כחול מדהים עשוי עם פרחי אפונת פרפר. ראה מתכון תה לבנדר איך להכין תה לבנדר כמו שצריך. ראה מתכון תה חרצית איך להכין תה חרצית חם וקפוא כמו שצריך. ראה מתכון תה שעורה ראה כיצד להכין תה שעורה חם וקר מרווה צימאון. ראה מתכון תה ציטרון דבש מאפס תה ציטרון דבש קוריאני הוא משקה צמחי המיוצר עם פרי יוזו או יוג'ה. ראה מתכון תה תירס קלוי משקה קל וקליל, תה תירס ניתן להכין חם או קר באמצעות גרעיני תירס קלויים. ראה מתכון

מחשבה אחת על 15 משקאות תה צמחים (ואיך להכין אותם כמו שצריך)