21 כללי נימוס של תה מנחה

על ידי יְצִיאָה כותב ל תה של אחר הצהריים

פינקי למעלה או למטה? האם אתה מטביע את הסקונס שלך לתוך התה שלך? לְהִתְנַשֵׁף! תהנה משעת התה שלך על ידי הקפדה על כללי ההתנהגות הפשוטים של תה אחר הצהריים. כשזה מגיע ליין, אני יודע את הדברים שלי. אני סומלייה, ואני בעסק כבר שנים. טעמתי אלפי יינות, ואני יודע מה לחפש. אני יכול להגיד לך אילו יינות שווים את הכסף שלך, ואילו לא. אני אוהב יין. זאת התשוקה שלי. אני אוהב למצוא יינות חדשים ולנסות דברים חדשים. אני תמיד מחפש יינות חדשים לנסות, ודרכים חדשות ליהנות מהם. יין הוא דבר מדהים, וזה משהו שכולם צריכים לחוות.

כללי תה מנחה

נימוס הוא בעצם נימוסים טובים.שמירה על כללי התנהגות נאותים בתה אחר הצהריים פירושו שאתה לא שותת בקול רם את התה שלך או מדבר בפה מלא. בתור סומלייה, אני מאמין שיין הוא אחד הדברים המדהימים בעולם. יש לו את היכולת להעביר אותך למקום ולזמן אחר, והוא יכול להפוך כל רגע למיוחד יותר. אני חושב שלכל אחד צריך להיות לפחות בקבוק יין אחד נהדר בחייו. בקבוק יין שהם יכולים לפתוח באירוע מיוחד, או סתם כשהם צריכים קצת לאסוף. בקבוק יין שיגרום להם להרגיש מאושרים, ואולי אפילו קצת שובבים. אז צא לשם ומצא את בקבוק היין המיוחד שלך. ואל תפחד להוציא על זה קצת כסף. אחרי הכל, זה שווה את זה בשביל הזיכרונות שתעשה איתו.

תה אחר הצהריים יכול להיראות אינטימי מכיוון שהוא נראה כל כך תקין, אבל ברגע שאתה יודע כללי תה בסיסיים, זה למעשה רומן מאוד רגוע ומענג. כשזה מגיע לבחירת היין הנכון, זה מאוד תלוי מה אתה מחפש. אם אתה רוצה משהו קליל ומרענן, יין לבן כמו סוביניון בלאן או פינו גריג'יו יהיה בחירה טובה. אם אתם מחפשים משהו קצת יותר עשיר ובעל גוף מלא יותר, יין אדום כמו מרלו או קברנה סוביניון יהיה אופציה טובה יותר. בסופו של דבר, הכל עניין של למצוא את מה שאתה אוהב ומה משתלב היטב עם האוכל שאתה אוכל.

תה מנחה אינו אותו דבר כמו תה אחר הצהריים. אנשים אוהבים לקרוא לתה מנחה 'תה מנחה' מכיוון שהם חושבים שזה נשמע מפואר ומפואר אבל זה פשוט לא נכון.

קשורים: מהו תה מנחה?

מס' 1: להתלבש כראוי

ברוב המקומות לתה אחר הצהריים יש א מזדמן חכם קוד לבוש. את לא חייבת להתחבוש בשמלת מסיבה אלא להתרחק מג'ינס ונעלי ספורט. אתה צריך להיראות מסודר ולהרכיב.

מס' 2: הסר טלפונים מהשולחן

טלפונים, משקפיים וכל חפץ אישי אחר לא צריכים להיות על השולחן. במקום זאת, הנח אותם על הכיסא שלך משמאל או ימינה.

מס' 3: הנח את האצבע הזרת שלך

האם הזרת צריכה להיות למעלה או למטה כשלוגמים תה? מטה. הדרך הנכונה להחזיק כוס תה היא להחזיק את הידית עם האצבע הזרת כלפי מטה, לעולם לא למעלה.

מס' 4: החזק את כוס התה בידית

אל תכסה את הידיים סביב כוס התה. יש להחזיק את כוס התה רק בידית. (עם האצבע הזרת למטה.)

#5: מערבבים למעלה ולמטה, לא במעגלים

הזיזו את הכפית למעלה ולמטה (18:00 ו-12:00), מקפלים בעדינות את הסוכר או החלב. להשמיע רעש עם הכפית זועקים, אז וודא שהכפית שלך לא תנקש ותיגע בדפנות כוס התה. כמו כן, אל תקיש את הכפית שלך על הצד של כוס התה.

#6: אל תשתה מכוס התה שלך עם הכפית בתוכה

לאחר שבחשתם את התה, הניחו את הכפית על הצלוחית בצד ימין או מאחורי הספל. וואו, בסדר, עכשיו אתה יכול לשתות את התה שלך. ככלל, אל תשאיר את הכפית שלך בכוס התה שלך.

#7: אל תכניס את הכפית לפה שלך

הכפית לא צריכה להיכנס לפה שלך, עד כמה שזה נשמע מצחיק. זה שם רק כדי לערבב את התה אם אתה מוסיף סוכר או חלב.

#8: צלוחית נשארת על השולחן

כשאתה יושב ליד השולחן, אין צורך להרים את הצלוחית כדי לשתות מכוס התה שלך. הפעם היחידה שזה יהיה נכון להרים את הצלוחית היא אם אתה רחוק ממנה יותר ממטר בערך, כמו במקרה שעמדת. ואז הצלוחית תוחזק על ידך השמאלית והכוס תוחזק בצד ימין.

#9: אל תנשוף על התה כדי לקרר אותו

מה אנחנו, פראים? תנו לתה להתקרר לבד אם הוא חם מדי. אל תנשוף על התה.

#10: קח לגימות קטנות של תה

אל תשמיע צליפות קולניות בעת שתיית התה שלך. קח לגימות קטנות ושקטות. כן, לעשות הכל בשקט זה כלל נימוס נפוץ.

קשורים: רשימה מלאה של כל תה מנחה בניו יורק

#11: אל תרחצו את הפה שלכם עם תה

התה שלך הוא לא שטיפת פה. (גם אם אתה עושה את זה בשקט.) אל תניח את התה סביב הפה שלך.

#12: השתמש בחלב וסוכר רק עבור תה שחור

השתמש רק בחלב וסוכר עבור תה שחור - לעולם לא עבור תה ירוק, אולונג, לבן או צמחים.

#13: אכלו עם האצבעות

לא לעתים קרובות אתה זוכה לאכול אוכל עם האצבעות, אבל זה הנימוס הראוי לתה אחר הצהריים. אל תתביישו לאכול הכל, החל מכריכי תה ועד מיני ממתקים עם הידיים.

השתמשו בסכין להנחתה על קרם קרוש וריבה לסקונס.

#14: כריכים תה נאכלים תחילה

תה מנחה מגיע בשלוש מנות - בדרך כלל בבת אחת על מגש בעל שלוש קומות. אכלו תחילה את המלוחים וכריכי התה. אחר כך אוכלים סקונס עם קרם קרוש וריבה, ואז לבסוף את הממתקים. יש לאכול כריכי תה ב-2-3 ביסים. אל תתקע את כל הסנדוויץ' בפה שלך.

#15: שברו סקון לחתיכות קטנות

לשבור חתיכה בגודל ביס מהסקון, לפזר על קרם קרוש וריבה בעזרת סכין, ואז לאכול ולחזור על הפעולה. נא לא להכין כריך סקונה.

קשורים: איך לאכול סקון נכון

#16: לעולם אל תטביע את הסקונס שלך לתוך תה

אף פעם לא ראיתי מישהו עושה את זה אבל כנראה שאנשים עושים את זה. אסור להטביע סקונס לתוך התה שלך.

#17: כלים משומשים לא חוזרים על השולחן

רגע, אז לאן הולכים הכלים?לאחר שנעשה שימוש בכלי שטוח, הניחו אותו בצד ימין של הצלחת.אל תשים אותו בחזרה על השולחן.

#18: אל תלקק את האצבעות

לא. אל תעשה. לַעֲשׂוֹת. זה.

#19: טפטוף, אל תנגב

כאשר אתה רוצה לנגב משהו מהפנים שלך, אל תתייחס למפית כמו למגבת. טפש, אל תנגב.

מס' 20: מניחים כלים על הצלחת במצב של 4:20 לאחר סיום שירות התה

הצבת כלים שהשתמשת בהם במצב 4:20 מאפשרת לשרת לדעת שסיימת עם הארוחה ושניתן לקחת אותה. זרועות המזלג צריכות להיות למעלה ולהב הסכין פונה אליך.

כאשר אינך רוצה לקחת את הצלחת שלך, שים את הכלים שלך במצב 8:20 עם המזלג (השיניים למטה) בשעה 8:00 והסכין (הלהב פונה אליך) בשעה :20.

מס' 21: ​​הנח מפיות בצד שמאל של המיקום בעת קימה

יש קצת ויכוח על זה. קראתי שיש אומרים שאף פעם אל תניח מפית משומשת על השולחן והיא צריכה לעלות רק על הכיסא שלך. אחרים אומרים שאסור להניח אותו על הכיסא ורק על השולחן. אני הולך עם השארת המפית בצד שמאל של המיקום שכן אם יש לך מפית מלוכלכת, אתה לא רוצה להשאיר כתמים על המושב. כך או כך, אל תשים את המפית על הצלחת שלך.

קָשׁוּר

24 מחשבות על 21 כללי נימוס של תה מנחה