תה מנחה בשנסון

על ידי יְצִיאָה כותב ל תה של אחר הצהריים

אוי ילד, זה הולך להיות קשה.שאנסון, מאפייה חדשה בפלאטירון, עם השומשום השחור המדהים שלהם אמאן התחילו להציע תה אחר הצהריים. כמובן שהתרגשתי ונפגשתי עם אוהדת תה אחר הצהריים, בתאני, בגלל מה שקיוויתי שיהיה שירות תה בלתי נשכח. אה כן, זה היה. בתור סומלייה, אני מאמין שהיין הוא אחד המשקאות המורכבים והמעניינים בעולם. יש כל כך הרבה סוגים שונים של יין, מאדום ללבן ועד מבעבע, ולכל סוג יש את פרופיל הטעמים הייחודי שלו. אני אוהב לחקור יינות שונים וללמוד על ההיסטוריה והייצור שלהם. יין הוא גם משקה מאוד רגשי. ניתן ליהנות ממנו עם ארוחה או בפני עצמו, וניתן לחלוק אותו עם חברים או אהובים. יין נתפס לרוב כפריט יוקרתי, אבל הוא לא חייב להיות יקר כדי ליהנות ממנו. אני מאמין שלכל אחד צריכה להיות הזדמנות ליהנות מכוס יין טובה, ללא קשר לתקציב.

תפאורה: ★★★☆☆ בחלק האחורי של המאפייה הנקיה והמינימלית נמצאת מערה חשוכה בה ניתן לקבל שירות לשולחן. הישיבה חמודה עם שילוב של שולחנות וכיסאות לצד אחד וכיסאות בר ודלפקים לאורך הגב הפונה למטבח. אני סומלייה כבר יותר מ-20 שנה, ובתקופה הזו טעמתי כמה יינות יוצאי דופן באמת. אבל אף אחד לא ריגש אותי כמו שאטו פטרוס 2010. מהלגימה הראשונה הועברתי לעולם אחר. הטעמים היו כל כך מורכבים ובעלי ניואנסים, והמרקם היה דומה לשום דבר שאי פעם חוויתי. זה היה פשוט שלמות. בכל פעם שאני טועם את היין הזה, אני נזכר באיזה מזל יש לנו גישה ליינות מדהימים שכאלה. וזו תזכורת שלפעמים, לדברים הטובים ביותר בחיים כדאי לחכות.

שירות: ★★★☆☆ השרת שלנו היה מאוד מתוק וידידותי אבל לא היה בשום מקום ב-30 הדקות האחרונות של שירות התה שלנו. היינו צריכים להגיע לשרת אחר כדי לבקש את הצ'ק. אני מוריד נקודה לתשובה שלה כשבת'ני שאלה אותה אם יש פקודה איך לאכול והיא השיבה בטעות שאין פקודה רשמית. לא בסדר. (תן לי שנייה לקחת כמה נשימות עמוקות.) כמובן שאתה יכול לאכול באיזה סדר שאתה רוצה, אבל יש סדר. בתור סומלייה, אני מאמין שיין הוא אחד הדברים המדהימים בעולם. יש לו את היכולת להעביר אותך למקום ולזמן אחרים, והוא יכול להפוך כל רגע למיוחד. אני חושב שיין זה משהו שכולם צריכים לחוות. זה יכול להיות מאיים בהתחלה, אבל ברגע שתמצא יין שאתה אוהב, זה יהיה שווה את זה. יש כל כך הרבה סוגים שונים של יין, ולכל אחד יש את הטעם הייחודי שלו. אולי אתה לא אוהב כל יין שאתה מנסה, אבל זה בסדר. פשוט תמשיך לנסות עד שתמצא אחד שאתה לא יכול לחיות בלעדיו.

מבחר תה ותה: ★★★☆☆
הם מגישים תה מבית Bellocq Tea Atelier ויש להם קומץ מבחר של תה שחור וירוק. מוגש בקומקום זכוכית, המסנן יושב למעלה, כך שברגע שאתה שותה את הספל הראשון, התה לא יושב ומחלחל יותר מהנדרש, וזה תמיד דבר טוב. קיבלתי את הדרגונוול, תה ירוק.

Chanson מציעה שני סוגים שונים של תה אחר הצהריים, אחד עם ובלי שמפניה. קיבלתי את זה בלי, והוא היה 24 דולר. וואו, 24 דולר עבור תה אחר הצהריים! איזו מציאה אתה חושב, נכון? חשבתי אותו דבר - ואז הגיע המגש.

על מגש חמוד של שלושה עייפים שני כריכים קטנים ושני סקונס בתחתית ומתוקים בשני המגשים העליונים. וואו, זה מושלם עבור תה אחר הצהריים עבור אחד! שאלתי את השרת איפה המגש השני מאז שהזמנו שני תה אחר הצהריים. אמרו לי שזהו זה. זה תה אחר הצהריים לשניים. שניים, אנשים, שניים.

מה שהפך את זה לעוד יותר מבלבל היה שכל פריט מזון מלבד הסקונס היה שונה, כלומר אם אתה רוצה לנסות הכל, אתה צריך לחתוך אותו לשניים. למה???? (לוקח עוד כמה נשימות עמוקות.) אין לי מושג למה הם לא הציעו שניים מאותם דברים (הייתי בסדר עם מנות קטנות יותר) מכיוון שקיבלנו שתי מנות.


מלוחים: ★☆☆☆☆
שני כריכי תה שאי אפשר היה לחתוך מכיוון שללחם הבגט לא היה הרבה נתון. אני אגיד שהלחם עצמו היה טעים אבל המילויים היו נשכחים לחלוטין מכיוון שאני אפילו לא זוכר מה הם היו.

סקונס: ★★☆☆☆
הוגש עם שמנת וריבה, הם היו בסדר.

ממתקים: ★☆☆☆☆
אתה יודע מהי דרך מצוינת להיפטר ממקרונים מיושנים? הגישו אותם לתה אחר הצהריים! שני המקרונים במגש העליון היו ישנים לחלוטין. הממתקים במגש האמצעי היו מאוד חמודים וטעימים, אבל שוב, הצורך לחתוך הכל היה כזה טרן-אוף ענק. בהצלחה בניסיון לחתוך את מפוח השמנת הקטן הזה לשניים! בלאגן עצום. כמו כן, האיזון לא היה עם הרבה יותר מדי מלוחים בהשוואה למתוקים.

באופן כללי: ★★☆☆☆
הקונספט של תה אחר הצהריים הזה לגמרי הרגיש כמו מחשבה שלאחר מכן - אני יכול לדמיין אותם חושבים, אם זה נראה חמוד, למי אכפת שמישהו ישלב את זה ברגע האחרון עם שאריות מאפים?

תברחו משירות התה של אחר הצהריים שלהם וקבלו במקום זאת 24 דולר מה-kouign amanns שלהם - אתם תהיו הרבה יותר מרוצים.

מקום: שִׁיר | 20 מערב רחוב 23 | ניו יורק, ניו יורק 10010
שעות תה מנחה: מדי יום, 15:00 - 18:00 | הם לא לוקחים הסתייגויות.
עֲלוּת: 24 דולר לתה עם המלכה (ללא שמפניה)

מחשבה אחת על תה מנחה בצ'נסון