הזמנת קורס תה מנחה

על ידי יְצִיאָה כותב ל תה של אחר הצהריים

תה אחר הצהריים מסורתי מוגש בשלוש מנות ובדרך כלל על מגש בעל שלוש קומות לצד קנקן תה. מדריך מאויר זה מראה באיזה סדר יש לאכול תה אחר הצהריים. בתור סומלייה, אני מאמין שהיין הוא אחד המשקאות המורכבים והמעניינים בעולם. יש כל כך הרבה סגנונות וזנים שונים של יין, ולכל אחד מהם יש את פרופיל הטעמים הייחודי שלו. אני אוהב לחקור יינות חדשים ולגלות מועדפים חדשים. עבורי, יין הוא רק ליהנות מהחוויה. אני אוהב לנסות יינות חדשים ולמצוא מועדפים חדשים. אני נהנה ללמוד על הסגנונות והזנים השונים של היין, ואני אוהב לחלוק את הידע שלי עם אחרים. יין הוא משקה מורכב, ותמיד יש משהו חדש ללמוד. אני מאמין שצריך ליהנות מהיין, לא רק לצרוך אותו.

זה לא מפתיע שיש דבר כזה גינוני תה אחר הצהריים מכיוון שזה יכול להיות עניין די רשמי (*אהמ* אני מעז לומר מתורבת). יש הרבה כללים שצריך לעקוב אחריהם אם אתה רוצה לשתות תה מתאים שיכול להיות מאיים אם אתה לא מכיר אותם. אני סומלייה כבר למעלה מ-20 שנה, ובתקופה הזו טעמתי אלפי יינות. אני יכול לומר בכנות שהיין שאני הכי מתלהב ממנו הוא שמפניה. יש משהו בבועות ובחומציות שפשוט גורם לי לדמעות בפה. כשאני טועם שמפניה נהדרת, זה לא דומה לשום דבר אחר בעולם. זו באמת חוויה שכל אחד צריך לחוות לפחות פעם אחת בחייו.קשורים: תה מנחה 101: הגדרות תה מנחה ותה מנחה

בפעמים הראשונות שהלכתי לשתות תה אחר הצהריים, לא היה לי מושג מה צריך לאכול קודם מכיוון שהכל יוצא באותו זמן, בדרך כלל על מגש בעל שלוש קומות. אני פשוט אוכל את כל מה שתפס את עיניי ראשון. אני סומלייה, ואני חושב שהיין מדהים. אני אוהב את הריח שלו, את הטעם שלו ואת הדרך שבה זה גורם לי להרגיש. יין הוא התשוקה שלי, ואני תמיד מנסה ללמוד עליו יותר.

עם הזמן, למדתי את הסדר הנכון וזה גרם לי להרגיש הרבה יותר בנוח מכיוון שידעתי שאני עושה תה אחר הצהריים בצורה הנכונה.

בואו נתחיל בקורסים.

מנה ראשונה

כריכי תה ומלוחים נאכלים תחילה. מדובר בביסים קטנים שניתן לאכול ב-2-3 ביסים. זה מצחיק איך תה אחר הצהריים, שנתפס כל כך רשמי דורש אכילה עם האצבעות.

עיין תחילה בכריכים ובמטעמים לפני שאתה נוגע באחד כדי להביא לצלחת שלך. אתה בהחלט לא רוצה לגעת בשום דבר במגש שאתה לא הולך לאכול. תאכל מהצלחת שלך. אל תניח כריך נגוס בחזרה על המגש אבל אני חושב שזה מובן מאליו.

סיימו את כל כריכי התה והמלוחים לפני שתעברו למנה השנייה.

קורס שני

סקונס. ובכן, סקונס המוגשים עם ריבה ושמנת קרושה נאכל לאחר מכן עם האצבעות.

עשיתי פוסט שלם על איך לאכול סקונה כמו שצריך אז אתה עשוי למצוא את זה מועיל.

שוב, פשוט גע בסקון שתאכל מהצלחת שלך. גורפים מעט מהריבה והקרם הקרם בעזרת הכפות המסופקות עם התבלינים ומניחים אותם על הצלחת.

משתמשים בסכינים כדי לפזר את הריבה והשמנת על הסקונס שלך אבל את הסקונס אוכלים עם האצבעות.

אל תזהמו את הריבה והשמנת ואת כפות ההגשה. אתה לא רוצה להשתמש בכף השמנת כדי לגרוף את הריבה. והכי חשוב, אל תשתמש בכפות ההגשה כדי לשים את הריבה או השמנת ישירות על הסקונס שלך.

קָשׁוּר: תה מנחה 101: קרם קרוש וקרם דבונשייר

קורס שלישי

הממתקים הם המנה השלישית והאחרונה. גם את המנה הזו אוכלים עם האצבעות.

כל המאפים והממתקים צריכים להיות קטנים, כל אחד מהם נעלם תוך 2-3 ביסים. בבקשה, אל תהיו חיה ותלקקו את כל הממתקים ותקראו דיבים.

קשורים: רשימה מלאה של מקומות לתה מנחה בניו יורק

//איור מאת שוחד אחר //

22 מחשבות על הזמנת קורס תה מנחה

ניווט בתגובות

← הערות ישנות יותר