סקירת תה מנחה // קמליה במנדרין אוריינטל, פריז

על ידי יְצִיאָה כותב ל תה של אחר הצהריים

יחד עם הביקור המקסים בשנגרי-לה, ביליתי זמן מה בהנאה מתה מנחה עם חבר ב-Mandarin Oriental, פריז. חווית התה הייתה מעולה. השירות היה נפלא ומבחר התה היה מרשים. נהניתי במיוחד מתה דרג'ילינג. הטעם היה עדין והריח היה משכר. אני בהחלט אחזור לעוד!

תפאורה: ★★★★☆ תה מנחה מוגש במסעדה המודרנית של Mandarin Oriental, Camélia. החלל הרגיש מעט קר, עם העיצוב המינימלי בצבע חום ולבן. אני מעדיף סביבה מפוארת יותר לתה אחר הצהריים.שירות: ★★★★★ למנדרין מזרחי בניו יורק יש שירות לקוחות מדהים וזה בפריז היה מצוין באותה מידה. הצוות מסביר פנים והם נהדרים במה שהם עושים.

מבחר תה ותה: ★★★★☆
ג'ינג תה מוגש והלכתי עם ארוחת בוקר אסאם זריזה. מבחר התה קטן, עם רק 15 סוגי תה לבחירה. הלוואי שהיו לי עוד כמה לבחירה, אבל התה עצמו היה די מצוין.

עוגיות וצ'וקס בגודל שני ביס נהנו עם התה לפני שהמתבלים הגיעו לשולחן. הם היו כל כך טובים, במיוחד ה-choux.

מלוחים: ★★★☆☆
שלושה כריכים קלויים יצאו על צלחות, עטופים בנייר עם הלוגו שלהם. אין מגש בעל שלוש קומות, וזה תמיד חבל. אני לא מעריץ גדול של סנדוויצ'ים קלויים לתה אחר הצהריים מכיוון שהוא יכול בקלות לעבור מחום ופריך לקשה תוך שניות. עבור הכריכים האלה, הייתי מעדיף אותם על לחם לבן רגיל במקום על קלוי.

סקונס: לא מוגש.

ממתקים: ★★★★★
במקום סקונס, קיבלנו שתי מנות ממתקים. הראשונים היו כולם מיני, והוגשו על מגש רב קומות מעניין, שהכיל שניים מכל קינוח לשנינו. אהבתי את זה - בטעם, במגוון ובמצגת.

את סבב הממתקים השני, בחרנו בעת הזמנת התה שלנו. חשבתי שנכון להזמין את ה-Saint-Honoré כי זה גם שם הרחוב בו נמצא מנדרין מזרחי, פריז. בצק עלים עם קרם מאפה בשכבות מוערמות קטנות, הקינוח האחרון היה טוב מאוד.

בסך הכל: ★★★★☆
במיקום מרכזי באמצע רחוב קניות סואן, ה-Mandarin Oriental הוא מקום קטן ונחמד לעצור בו לארוחה קלה.

מקום: קמליה במנדרין אוריינטל, פריז | 251 rue Saint-Honoré | 75001 פריז, צרפת | +33 (0)1 70 98 74 00

עֲלוּת: שעת תה בפריז, 45 אירו

מחשבה אחת על סקירת תה מנחה // קמליה ב-Mandarin Oriental, פריז