סקירת תה מנחה // The Fairmont San Francisco

על ידי יְצִיאָה כותב ל תה של אחר הצהריים

בנסיעה, חלק חיוני מהטיול שלי הוא ללכת לשתות תה אחר הצהריים. אני אוהב לראות איך כל מקום עושה את הגרסה שלו. היו לי רק 2.5 ימים בסן פרנסיסקו, אבל הקפדתי לקבל שירות תה ב-Fairmont San Francisco. לא התאכזבתי. הפיירמונט עשו עבודה מצוינת עם שירות התה שלהם. התה היה טעים והסקונס היו מושלמים. התרשמתי במיוחד מהשירות. הצוות היה מאוד מקצועי ובעל ידע לגבי התה. הם גרמו לי להרגיש כמו VIP. אני בהחלט אחזור ל-Fairmont San Francisco לתה אחר הצהריים בפעם הבאה שאהיה בעיר.

הגדרה: ★★★★☆ המלון, במילה אחת, הוא GRAND. וזה נכון גם לגבי לורל קורט, המסעדה שבה מוגש תה אחר הצהריים. זו התפאורה הגדולה ביותר שאכלתי שירות תה. המושבים היו נוחים, והשולחנות מרוחקים מספיק זה מזה, מה שגורם לחוויית שירות תה פרטית יותר.שירות: ★★★★★ השירות היה מצוין. כל מי שנתקלתי בו היה מאוד ידידותי ומסביר פנים - גם לאחר שהחלפתי את המושב שלי שלוש פעמים. הם באו ומילאו את המים החמים מבלי שאפילו שמתי לב ובעצם היה לי קנקן תה ללא תחתית.

שירות תה ותה: ★★★★☆
יש 10 סוגי תה לבחירה, שהם בצד הקטן בכל מה שקשור לבחירה, אבל היו להם כמה תערובות שהקשו קצת לבחור רק אחד. הלכתי עם ה-Fairmont Blend, שהיה תה שחור שנוצר עבור שירות התה ב-The Fairmont, ממנו נהניתי.

טה דה! המגש בעל שלוש השכבות הגיע עם מלוחים למעלה, סקונס באמצע וממתקים בתחתית. המגש הזה הכיל תה אחר הצהריים לשניים.

מלוחים: ★★★★★
אהבתי את המלוחים. מגוון גדול, והכל היה סופר טרי, כאילו הכינו אותו לפי הזמנה. הלחם היה נחמד ונימוח (לא קר או מעופש) ועם כל ביס, כל הזמן אמרתי הו, אני הכי אוהב את זה. כולם היו מצוינים וגם נראו נהדר.

סקונס: ★★★★★
כל אדם מקבל שני סקונס, מסורתי ועונתי. זה מוגש עם קרם דבונשייר, לימון קרם ולפתן חבוש ואגס (מגע נחמד!). הסקון העונתי היה מלוח שהיה בו גבינה והוא לא התאים לקרם, לימון או לפתן. זה היה קצת מוזר שיש שם מלוח.

ממתקים: ★★★★☆
אהבתי את המגוון וכולם טעמו נהדר, אבל לא אהבתי את המראה של המבחר. לזוג מהממתקים היה קצת יותר מדי מראה ביתי והלוואי שהם ייראו קצת יותר מעודנים.

באופן כללי: ★★★★★
נהניתי מאוד משירות התה ב-The Fairmont, ובמחיר של 39 דולר לאדם, זה לא אחד שכדאי לפספס!

//תה מנחה באדיבות The Fairmont San Francisco. כל התוכן והדעות המובעים הם שלי.//

מידע: מלון פיירמונט סן פרנסיסקו | רחוב מייסון 950 | סן פרנסיסקו, קליפורניה 94108 | 415.772.5260
שעות תה מנחה: ימי שבת וראשון, בין השעות 13:30-15:00
עֲלוּת: