סקירת תה מנחה // Four Seasons Hotel Firenze

על ידי יְצִיאָה כותב ל תה של אחר הצהריים

תתכוננו. זה שעת תה אחר הצהריים בתוך מלון Four Seasons Hotel Firenze המדהים, ארמון טוסקני בן מאות שנים. כשנכנסים למסעדת לה קורטה המדהימה, הדבר הראשון שמושך את עיניכם הוא נברשת מוראנו היפה. תשומת לבכם נמשכת במהירות למרפסת החיצונית המדהימה עם הגנים המטופחים והמזרקה הזורמת. כשאתה מתיישב, אתה לא יכול שלא לשים לב לספלי התה והתחתיות היפות של חרסינה, כמו גם למאפים העדינים על דוכן העוגות המדורג. השרת מביא סיר של תה חם ומהביל ומוזג אותו לכוס שלך. אתה לוקח לגימה ומתענג על הטעם העשיר של התה. אתה לא יכול שלא להרגיש שמח ונינוח כשאתה יושב לאחור ונהנה מתה אחר הצהריים במלון Four Seasons Hotel Firenze.

לפני שהתיישבנו לשתות תה, שוטטנו בחדרי הישיבה המעוצבים והמעוצבים ובשטח הגן היפה שבחוץ.הגדרה: ★★★★★ בר האטריום הוא תפאורה נהדרת לתה מנחה, אם כי בגלל שהוא בר, יש לו תחושה גברית ומראה של טרקלין סיגרים. אחד מפואר. בדוק את הצוהר ואת הישיבה המפוארת.

שֵׁרוּת: ★★★★★
מְעוּלֶה. השרתים טיפלו בנו מאוד. הם היו קשובים וידעו בדיוק מתי למלא את הקומקום במים חמים בלי שום הנחיה מאיתנו. הקורסים היו בקצב יפה.

מבחר תה ותה: ★★★★★
התה הרשומים בתפריט היו קצת מבלבלים מכיוון שהוא נמשך כמה עמודים ולא הייתי בטוח איך הוא התפרק, אבל בסך הכל, מבחר מצוין. הזמנתי את Giardino del Conventino, תערובת תה בלעדית של La Via del Te. זה תה ירוק עם תאנים ופריחת ורדים. זה היה נחמד וחלק.

התה מוגש רופף בקומקום ומסננת מטריית מתכת בפיה מסננת את התה.

מלוחים: ★★★★
מבחר של ארבעה כריכי תה מרכיבים את קורס המלוחים. אני על הגדר לגבי האם אני אוהב או לא אוהב את המראה הכפרי של הכריכים. הם היו טובים, אבל אף אחד מהארבעה לא היה יוצא דופן. יכולתי להסתדר בלי הקרום על האחרון.

סקונס: ★★★★★
קורס הסקונס, לעומת זאת, היה יוצא דופן. שלושה סקונס בגודל מושלם לאדם כאשר כל אחד מקבל את הקרם הקרושי שלו והריבה שלו. אתה כמעט תמיד צריך לחלוק את הקרם והריבה שלך, אז שמחתי לקבל סט משלי. המצגת, הטעם והגודל של הסקונס היו מושלמים.

דִברֵי מְתִיקָה: ★★★☆☆
המנה האחרונה הגיעה במגש דו קומתי עם מקרונים מלמעלה, ומבחר ממתקים בתחתית. הכל היה טעים, אבל לא אהבתי את זה שהיה קשה מאוד לחלוק את הממתקים במגש התחתון מכיוון שהם נועדו לשני אנשים. הייתי מעדיף בהרבה שניים מכל אחד, בחתיכות קטנות יותר. וככלל, אני תמיד מעדיף ממתקים שאפשר לאכול עם האצבעות לתה אחר הצהריים.

באופן כללי: ★★★★★
חובה אם אתה בפירנצה! התפאורה והאירוח הופכים את זה לאחת מחוויות תה אחר הצהריים הטובות ביותר.

מידע: מלון ארבע העונות פירנצה | בורגו פינטי, 99 | 50121 פירנצה, איטליה | +39 (055) 2626 1
שעות תה מנחה: מדי יום, בין השעות 16:00-18:00
עֲלוּת: תה מנחה קלאסי, 50 אירו

//תה מנחה באדיבות מלון Four Seasons Firenze. כל התוכן והדעות המובעים כאן הם שלי.//