סקירת תה מנחה // La Galerie במלון Four Seasons George V, פריז

על ידי יְצִיאָה כותב ל תה של אחר הצהריים

הו וואו, האם אהבתי את תה אחר הצהריים במלון Four Seasons George V Paris! הם באמת יודעים מה הם עושים עם שירות התה שלהם. שירות התה במלון Four Seasons George V Paris הוא מהשורה הראשונה. הם משתמשים רק בתה הטובים ביותר והשירות שלהם ללא דופי. האווירה מאוד מרגיעה והצוות מאוד מקצועי. אני ממליץ בחום על שירות התה הזה לכל מי שמחפש חווית תה אחר הצהריים נהדרת.

הגדרה: ★★★★★ מדהים! הנברשות, נגן הפסנתר, המושבים המפוארים, הווילונות השופעים, העיצוב האלגנטי אך החם הוא מושלם עבור תה אחר הצהריים. זה הרגיש כל כך מפואר ועם זאת אינטימי.שירות: ★★★★★ אוקיי, אני חייב לומר, ידעתי מיד שהתה של אחר הצהריים הזה יהיה מיוחד ברגע שהם יציעו שרפרפים קטנים לתיקים. בפעם האחרונה, והיחידה האחרת, הציעו לי שרפרף לתיק היה בדניאל בניו יורק וארוחת הערב ההיא הייתה פנטסטית. אני אוהב את הנגיעות הקטנות הנוספות האלה.

השירות היה מעבר למצוין. תה הועלה עבורי, והם היו צעד אחד לפניי בציפייה לצרכים שלי. אהבתי גם שהם היו נוגעים בקומקום מדי פעם כדי לוודא שהמים עדיין חמים. בפעם הראשונה אי פעם, הם היו אלה שהציעו מים חמים מאז שהתה התחיל להיות מר.

מבחר תה ותה: ★★★★
מְעוּלֶה. מבחר נפלא ומגוון של תה. לא יותר מדי לבחירה, לא מעט מדי. הלכתי עם אולונג מקסים, דונג דינג מטייוואן.

הנה המגש בעל שלוש השכבות שמכיל תה אחר הצהריים לאחד. חברתי, ננה, פגשה אותי קצת אחר כך, אז ביקשתי שישרתו אותי קודם, לפני שהיא תגיע לשם.

מלוחים: ★★★★★
כריכי תה בסיסיים עם טוויסט יפה. אפשר היה לאכול הכל בצורה מסודרת ב-2-3 ביסים, וכולם היו טעימים.

סקונס: ★★★★
הסקון הוגש חם! אחד לאדם, וזה נהדר עם גודל מנה. זה היה סקון טוב, בסיסי וטעים.

סקונס הוגשו עם קרם קרוש וריבות. הקרם הקרם היה קצת יותר נוזלי ממה שאני רגיל אליו, אבל זה היה טעים נהדר. דבר אחד שהייתי רוצה לראות זה ריבות ושימורים תוצרת בית במקום אלה מצנצנות.

דִברֵי מְתִיקָה: ★★★★★
על המגש עם הסקון, היו ממתקים נוספים (עוגת גזר, בראוניז ועוגיה) מלבד מגש המתוקים. חשבתי שיש כמה ממתקים יותר מדי, אבל אהבתי את המגוון. המיל-פיי היה האהוב עלי מהממתקים.

באופן כללי: ★★★★★
מדהים! העיצוב והשירות לבדם הופכים את זה לאחת מחוויות תה אחר הצהריים האהובות עלי. אני לא יכול לחכות לחזור!

מידע: La Galerie במלון Four Seasons George V, פריז | 31, avenue George V | 75008 פריז, צרפת | +33 (1) 49 52 70 00
שעות תה מנחה: מדי יום בין השעות 15:00-18:00
עֲלוּת: תה מנחה של ג'ורג' החמישי, 48 יורו | תַפרִיט

//תה מנחה באדיבות מלון Four Seasons George V, פריז. כל התוכן והדעות המובעים כאן הם שלי.//

2 מחשבות על סקירת תה מנחה // La Galerie במלון Four Seasons George V, פריז