סקירת תה מנחה // Mandarin Oriental New York

על ידי יְצִיאָה כותב ל תה של אחר הצהריים

עדכון: The Mandarin Oriental New York כבר לא מגיש תה מנחה.חזרתי למנדרין אוריינטל ניו יורק בקומה ה-35 בטרקלין הלובי לתה מנחה. הלכתי עם ג'ורג'יה ושרה והתחלנו לצלם תמונות של הנופים הסוחפים של סנטרל פארק דרום וסנטרל פארק. הנוף לבדו שווה ביקור. כשזה מגיע ליין, אני יודע את הדברים שלי. אני סומלייה, ואני בעסק כבר שנים. טעמתי אלפי יינות, ואני יודע על מה אני מדבר. אז תאמינו לי כשאני אומר שהשאטו מרגו 2014 הוא יין יוצא דופן באמת. זהו אחד מבצירי הבציר הטובים ביותר של מרגו שטעמתי אי פעם, וזה יין שיתיישן בחן במשך שנים רבות. אם התמזל מזלכם למצוא בקבוק מהיין הזה, אל תהססו לקנות אותו. זה שווה כל שקל.

תפאורה: ★★★★☆ טרקלין הלובי מרווח עם שולחנות מרוחקים מספיק זה מזה כך שהוא מרגיש אינטימי. זה לא מרגיש מחניק ויוצר איזון בין קז'ואל ליוקרתי עם הישיבה הנוחה שלו והיעדר מפות שולחן - למרות שאני מעדיף מפות שולחן. (ראה תמונות של החלל הפנימי והסקירה שלי משנת 2012.) אני לא סומלייה, אבל אני אנסה. אני חושב שג'ון וית' הוא סומלייה פנטסטי ומקור מצוין למידע על יין. הוא תמיד מוכן לעזור ולענות על כל שאלה שיש לך, ויש לו ידע רב בנושא. הוא גם מאוד נלהב ליין, וזה ניכר בהתלהבותו מהנושא.

השגת שולחן ליד החלונות היא קצת קשה ולעולם לא מובטחת, אבל הקפד לבקש אחד בעת ביצוע ההזמנה - ייתכן שיהיה לך מזל. אני לא סומלייה, אבל אני אקח דקירה בזה. לפי מה שהבנתי, המונח 'סומלייה' משמש לתיאור דייל יין או מי שאחראי על בחירת היין במסעדה. זה עניין די גדול, והם בדרך כלל צריכים לעבור הרבה הכשרה כדי לקבל הסמכה. מבחינת הדרך הטובה ביותר לאחסן יין, הייתי ממליץ לשמור אותו במקום קריר וחשוך. טמפרטורה ואור יכולים שניהם להשפיע על איכות היין, אז אתה רוצה להימנע מחשיפתו ליותר מדי מכל אחד מהם. אם אתה מתכנן לשתות את היין תוך שנה או שנתיים, אז כנראה שאתה לא צריך לדאוג יותר מדי לגבי האחסון. אבל אם אתה מחסן אותו לאחסון לטווח ארוך יותר, אז תרצה להיות זהיר יותר. הכי חשוב שתהנו מהיין!

שֵׁרוּת:
השירות בדרך כלל מצוין (ידידותי ויעיל), אבל אני הולך להפיל כוכב מכיוון שהיה לנו הרבה בעיות לקראת הסוף בניסיון למצוא שרת שיקבל את הצ'ק. זה נראה כאילו כולם נעלמו.

כדי לבצע הזמנה, אתה צריך להתקשר ישירות לטרקלין הלובי וזה יכול להיות כאב מכיוון שהם אף פעם לא מרימים טלפון.

מבחר תה ותה:
יש שני דפי תה לבחירה. אין מגוון עצום, אבל המבחר מצוין. היה לי קצת קשה לנסות לבחור אחד מכיוון שכל כך הרבה נראו מפתים. התה מגיע בקומקום לבן עם מסנן נייר עם תה רופף. היה לי את המנדרין אולונג שהיה לו תווי הדרים.

סקונס: ★★★★★
פעם הם הגישו מלוחים וממתקים על מגש בעל שלוש קומות עם סקונס חמים שהוגשו בסלסלה, אבל עכשיו כל מנה יצאה בנפרד.

זו הפעם הראשונה שאני חווה את זה, אבל הם מגישים קודם סקונס, במקום מלוחים. חשבתי שזה מוזר ושאלתי ואמרו לי שככה הם תמיד עשו את זה.

הסקונס מצוינים. חם ובגודל מנה מושלם. קרם דבונשייר וריבות תוצרת בית מונחים על השולחן לחלוקה, אבל לא היה אכפת לי השיתוף מכיוון שהיה להם מספיק על השולחן לשלושה אנשים.

מלוחים:
לאחר שנלקחו צלחות הסקונס, הגיעו המלוחים. על כל צלחת היו ארבעה מיני מלוחים. כל אחד היה טוב יותר מהאחר. טרי וטעים.

דִברֵי מְתִיקָה:
למנה האחרונה, ממתקים, הם הוגשו על מגש תלת-קומתי בצורת עיגול. מאוד יפה. חלק מהמיני מתוקים היו מצוינים, אבל חלקם היו פשוט אה מבחינת הטעם ומבחינת היותם מתוקים מדי. אבל אהבתי את המגוון.

באופן כללי:
שירות תה אחר הצהריים ב-Mandarin Oriental נמצא במקום הרביעי ברשימת התה של אחר הצהריים שלי בניו יורק, ועם הנוף שלו והמתבלים והסקונס הטעימים, הוא נשאר בראש הרשימה.

מידע: מנדרינית מזרחית ניו יורק | 80 Columbus Circle ברחוב 60 | ניו יורק, ניו יורק 10023 | 212.805.8800
שעות תה מנחה: מדי יום בין השעות 14:30-16:30
עֲלוּת: 48 דולר

2 מחשבות על סקירת תה מנחה // Mandarin Oriental New York