סקירת תה מנחה // מוזיאון חדש

על ידי יְצִיאָה כותב ל תה של אחר הצהריים

אוקיי, אז המוזיאון החדש הוא לא המוזיאון האהוב עליי, אבל ג'ורג'יה הודיעה לי על התה של אחר הצהריים שם אז נפגשנו כדי לנסות. (ראה את הפוסט שלה.) התה נמצא בחדר קטן בקומה השנייה שהוגדר כך שייראה כאילו אתה יושב בסלון של מישהו. השולחנות צמודים זה לזה, כך שזה מרגיש אינטימי. קצת התאכזבתי ממבחר התה. היה להם מגוון טוב של תה, אבל כולם היו עלים רופפים ואני מעדיף שקיות תה. גם אני הייתי רוצה לראות יותר מסוג אחד בלבד של תה שחור. השירות היה טוב, עם זאת, והשרת שלנו ידע מאוד על התה. האוכל היה די טוב. התחלנו עם כריכי המלפפון, שהיו טעימים, ואז עברנו לסקונס. הסקונס היו בסדר, אבל הם יכלו להיות טובים יותר. הם היו מעט יבשים ומתפוררים. עם זאת, בסך הכל, תה אחר הצהריים במוזיאון החדש היה חוויה נעימה.תפאורה: ★☆☆☆☆ התה של אחר הצהריים מוגש בבית הקפה של המוזיאון בקומה הראשית ומנוהל על ידי בית הקפה הסטר סטריט. אם אתה מבקר במוזיאון רק בשביל בית הקפה, אין צורך לשלם למוזיאון הכניסה. החלל מכיל 40 אנשים עם שילוב של שולחנות לשניים עד ארבעה לספסלים משותפים. בחרתי בשולחן לשניים מכיוון שאני מעדיף כיסאות עם גב על ספסל ישיבה.

שירות: ★★★★☆ אין שירות לשולחן ולכן יש לבצע הזמנות בדלפק בית הקפה. הצוות היה ידידותי והביא אלינו את ערכת התה של אחר הצהריים שלנו ברגע שהוא היה מוכן.

מבחר תה ותה: ★★★☆☆
מבחר תה לא רע של שבעה תה עלים רופפים McNulty's Tea & Coffee Co. בהתחשב בתה אחר הצהריים הוא רק לאדם. קיבלתי את התה הירוק בפאן שהיה טוב.

מכיוון שהיינו שניים, קיבלנו את תה מנחה לשניים תמורת 35 דולר. התה הגיע ראשון, ואז קצת אחר כך, מגש בעל שלוש קומות עם אוכל לשניים.

מלוחים: ★★★☆☆
התפריט הראה מבחר של ארבעה כריכי תה, אבל רק שניים היו זמינים - מלפפון ועירית על לבן וסלט עוף טרגון על חיטה. אתה יכול לבחור שלושה מתוך ארבעת כריכי התה (או שניים במקרה שלנו) לאדם. קיבלנו שניים מהמלפפונים. חשבתי שהעוף קצת יבש, אבל כריך תה המלפפון היה טוב מאוד. הכל היה בטעם טרי; ללא לחם מיושן או קר וזה תמיד טוב. עם זאת, רציתי שכל ארבעת כריכי התה היו זמינים.

סקונס: ★★☆☆☆
לא אהבתי את הסקון (קיבלנו אחד כל אחד) מכיוון שהם היו בצד היבש והוגשו מנות קטנות מאוד של חמאה (לא קרושה) וריבה. בנוסף, זה היה מוזר שרק סכין אחת ניתנה לשנינו.

דִברֵי מְתִיקָה: ★★★☆☆
המקרונים היו בהחלט פספוס, אבל עוגת התה, עוגת המיני באנדט ועוגיות התה הקצרות היו טובות, אם כי נשכחות.

באופן כללי: ★★★☆☆
תה אחר הצהריים מתומחר בדיוק עבור מה שאתה מקבל. אם אתה מבקר ב- מוזיאון חדש או סתם במרכז העיר ומחפשים הפסקת תה אחר הצהריים, ה קפה מוזיאון חדש היא אפשרות מזדמנת טובה.

מקום: קפה מוזיאון חדש | 235 באוורי | ניו יורק, ניו יורק 10002 | 212.219.1222
שעות תה מנחה: מוגש כל היום בשעות הקפה
עֲלוּת: תה מנחה לאחד, | תה מנחה לשניים, 35 דולר