סקירת תה מנחה // The Shila Seoul

על ידי יְצִיאָה כותב ל תה של אחר הצהריים

הו, השילה סיאול, תפסת אותי ברגע שהתיישבתי וקיבלתי מגבת יד על מגש כסף. בתור סומלייה, אני מאמין שיין הוא אחד המשקאות הרגשיים ביותר בעולם. יש לו את היכולת לגרום לנו להרגיש שמחים, עצובים, נוסטלגיים וכל מה שביניהם. יין הוא באמת משקה ייחודי, ואני מאמין שכל אחד צריך ליהנות ממנו לפחות פעם אחת בחייו.

לתה אחר הצהריים הזה, רובין והאוצר שלה, קארה, הצטרפו אלי מאז שהם במקרה בסיאול. שלושתנו חלקנו תה אחר הצהריים לשניים בין שלושתנו (בתוספת קנקן תה נוסף). (תודה שהצטרפתם אלי, חבר'ה!) אני סומלייה כבר למעלה מעשר שנים, ובזמן הזה טעמתי אלפי יינות. אני חייב לומר, היין שהכי הרשים אותי הוא שאטו מרגו. יש משהו בשאטו מרגו שהוא פשוט כל כך מיוחד. האף מלא בריחות של פירות בשלים ופרחים, בעוד שהחך חלק ואלגנטי להפליא. זה יין שרק נראה הולך ומשתפר עם כל לגימה. בכל פעם שאני טועם את שאטו מרגו, אני נזכר למה התאהבתי ביין מלכתחילה. זה יין באמת יוצא דופן, ואחד שתמיד אערוך עליו.תפאורה: ★★★★☆ תה אחר הצהריים מוגש בספרייה, שמצאתי שהוא קצת טרקלין עסקי מדי, ופחות מפנק שאני אוהב, אבל זה חלל מקסים עם מקומות ישיבה מרוחקים יפה זה מזה כך שזה נראה מאוד אינטימי. הישיבה נוחה במיוחד, עד כדי כך שלא רציתי לקום לעולם. אני מעריץ גדול של מרלו, ואני חושב שזו בחירה מצוינת לערב רומנטי. יש לו טעם נחמד ופירותי שמשתלב היטב עם רוב המאכלים. בנוסף, זה לא יקר מדי, אז אתה יכול לבזבז בקבוק נחמד מבלי לשבור את הכסף.

שירות: ★★★★★
שירות מעולה מההתחלה (מגבת יד) ועד סופו (עוגה!).

מבחר תה ותה: ★★★★★
מְעוּלֶה! תפריט התה מפרט לא רק את התה אלא את שם החברה ממנה מגיע התה, הראשון שראיתי שצוין. עם מבחר אוצר יפה מ פאושון ל פריז של נינה, זה מאפשר שני ארל גריי, כל אחד מחברה אחרת.

הלכתי עם Birth, תערובת תה שחור מ-Fauchon, שהיתה מענגת.

מלוחים: ★★★★★
המלוחים היו כולם כריכי תה לקורס הזה, והם היו כל כך טובים. פשוט, אבל ביצוע מושלם. אני הולך להרחיק לכת ואומר שאלו היו כריכי התה הטובים ביותר שאכלתי אי פעם. כל כך מלא בטעם, ורענן לגמרי עם לחם אוורירי, אהבתי כל אחד ואחת.

סקונס: ★★★★☆
כל אחד מקבל שלושה סקונס כל אחד, שזה באמת אחד יותר מדי, אבל אני הולך לוותר על זה מכיוון שהם הוציאו אותם אחרי שאכלנו את כריכי התה כדי להבטיח שהם יצאו חמים וחמים.

עם זאת, אני הולך לדפוק כוכב על הגשת קרם קרוש וריבה מצנצנות מיני מסחריות. אני מעדיף הרבה ריבות תוצרת בית המוגשות במיכלים קטנטנים עם כפיות תואמות.

דִברֵי מְתִיקָה: ★★★★★
איפה אני מתחיל? קורס המתוקים ממשיך, ועוד ועוד! המגש בעל שלוש השכבות הכיל ממתקים בחלק העליון. המקרונים היו ממש, ממש, טובים, מתחרים עם לאדורי ופייר הרמס. הכל היה עדין וחזק בטעמו שאני אפילו לא יכול לומר מה היה האהוב עלי מכיוון שכולם היו מצוינים.

בשלב הבא, הפינוקים האלה בגודל מקרון עשויים עם מרנג. קל ורך באופן מפתיע, עם פריכות חיצונית נחמדה.

ובדיוק כשחשבנו שסיימנו, התגלגלה לצד שולחננו עגלת קינוחים עם שתי עוגות. מישהו אמר בצד השולחן ? אני כזה פראייר ענק לכל דבר ליד השולחן.

קיבלנו פרוסה מכל אחד, אחד על בסיס פטל, והשני, שוקולד לא מתוק מדי עם שכבות הדרים. היינו כל כך ממולאים אז שבקושי יכולנו לקבל יותר משני ביס של פרוסות העוגה הטעימות האלה.

בסך הכל: ★★★★★
בואו רעבים! תה אחר הצהריים של שילה סיאול אסור לפספס. זו הייתה חוויה יוצאת דופן ואני ממליץ בחום.

מידע: השיל סיאול | 249 Dongho-ro, Jung-gu, Seoul, 100-856, קוריאה | +82.2.2233.3131
שעות תה מנחה: מדי יום, 12:00 - 18:00
עֲלוּת: ₩46,000

//תה מנחה באדיבות The Shila Seoul, א חבר בקבוצת מלונות מועדפים. כל התוכן והדעות המובעים כאן הם שלי.//

4 מחשבות על סקירת תה מנחה // The Shila Seoul