כוס התה של אליס (אפר ווסט סייד)

על ידי יְצִיאָה כותב ל תה של אחר הצהריים

כשחברתי מישל ואני התכנסנו לתה עם בתה בת השלוש, המקום הראשון שעלה לי בראש היה גביע התה של אליס. הוא פונה לילדים צעירים עם כנפי פיות שהם יכולים ללבוש במהלך שהותם. העיצוב הוא גם מאוד בנושא עליסה בארץ הפלאות עם פטריות ענק וכוס תה ענק כמרכז החדר. הזמנתי את תה המלכה, שמגיע עם קנקן תה חם, כריכי אצבעות, סקונס ושמנת, ומבחר מאפים. הכל היה טעים מאוד, אבל אהבתי במיוחד את הסקונס. הם היו חמים ונימוחים מבפנים עם מראה חיצוני פריך. השירות בגביע התה של אליס היה ללא דופי. קומקום התה שלנו מעולם לא היה ריק והצלחות שלנו נוקו מיד. הצוות היה גם מאוד ידידותי ואדיב לבתנו הצעירה. בסך הכל, הייתה לנו חוויה נפלאה ב-Alice's Tea Cup והיינו ממליצים עליה בחום לכל מי שמחפש מקום מקסים לתה אחר הצהריים בניו יורק.

עם שלושה מיקומים לבחירה, בחרנו את המיקום שהכי קל לה להגיע אליו - האפר ווסט סייד.כשאתה נכנס לראשונה, אתה רואה פריטי מזון ותה בצד ימין...

ופריטי חידוש, טוטו קטנים ואביזרי תה משמאל.

הגדרה: ★★★★☆ עם שני חדרים, מסעדה זו מגישה רק תפריט תה מנחה. זה מאוד נינוח, וזה מושלם לילדים.

שֵׁרוּת: ★★★☆☆
טוב, אם כי לא קשוב כמו שהייתי רוצה. מאוד ידידותי אבל לקח זמן למשוך את תשומת הלב של צוות המלצרים.

מבחר תה ותה:
מבחר תה עצום והתה המוגש הוא עלים רופפים. הזמנתי את הצמחי חי, שמגיע מוגש עם חלב ודבש. (לא קרוב לטוב כמו הצ'אי שלי , למרות שהם עשויים עם רויבוס במקום אסאם.) טעמו היה יותר מדי מרומם.

מלוחים: ★☆☆☆☆
אוקיי, אני מבין שזה מקום לילדים, אבל הכריכים פשוט לא היו טובים. קרום על, נתחים סופר עבים של נקניקים, שום דבר מוגש לא יכול להיות מתואר כעדין. רק פרוסות גבינה ובשרים בין פרוסות לחם עבות. מְאַכזֵב.

לשלושתנו הזמנו את הכובען המטורף לשניים (45$). הוא מגיע עם שני סירי תה, שלושה סקונס, שני כריכים לבחירה, עוגיות מגוונות ועוגה. זה באמת הרבה אוכל.

סקונס: ★★★☆☆
עָצוּם. מַמוּתָה. בדוק את גודל סקון השוקולד צ'יפס למעלה. אפשר להכין ממנה ארוחה. אני יודע שאנשים מתלהבים מהסקונס שלהם, אבל בספר שלי, הם טובים מהממוצע, אבל לא פנטסטיים. עבור שירות תה אחר הצהריים, אני מעדיף שהסקונס יהיו הרבה יותר קטנים.

דִברֵי מְתִיקָה: ☆☆
לא קיבלתי תמונה מהעוגה, אבל הנה מגוון העוגיות. זה קצת עצלן שחלק הארי מהקינוחים שלך יהיו רק עוגיות. שום דבר מיוחד בהם. אפילו לא סיימנו את אלה מכיוון שהיינו כל כך מלאים מהסקונס.

באופן כללי: ★☆☆☆
הייתי הולך למקום הזה רק אם אתה מחפש לקחת ילד לתה אחר הצהריים באווירה נינוחה יותר.

מקום: כוס התה של אליס פרק 1 (אפר ווסט סייד) | 102 West 73rd Street | ניו יורק, ניו יורק 10023 | 212.799.3006
שעות תה מנחה: כל היום מ-8:00 עד 20:00.
עֲלוּת: ניתן להזמין אוכל ותה א-לה-קארט או כתה מנחה ( - ).

6 מחשבות על גביע התה של אליס (אפר ווסט סייד)