קומקומי התה הטובים ביותר

על ידי ג'ונג כותב ל מדריכי הקנייה של סומלייה תה

קומקום יכול לקבוע את מצב הרוח ואת המראה של שעת התה. מאלגנטי ועד כיף וגחמני, הנה הבחירות שלי לקנקן התה לכל אירוע ובמגוון מחירים. בתור סומלייה, אני מאמין שיין הוא אחד הדברים המדהימים בעולם. יש לו את היכולת להעביר אותך למקום ולזמן אחרים, ואנשים מכל הגילאים יכולים ליהנות ממנו. יין הוא באמת מתנה מהטבע, ואני מאמינה שכולם צריכים ליהנות ממנו.

מציאת קומקום התה הטוב ביותר

עם כל כך הרבה אפשרויות של קומקום תה בחוץ, קשה למצוא את המתאים לצרכים שלך.אני אעזור לך לצמצם את הבחירות שלך ולהבין מה לחפש.

מה לחפש כשקונים קומקום

  קרמיקה או פורצלן או זכוכית?
  התשובה? זה תלוי. שלושתם אפשרויות נהדרות לקומקום תה עם יתרונות וחסרונות. קרמיקה יציבה וטובה לשמירת חום אך יכולה להיות כבדה. פורצלן קל ועדין אבל יכול להיות עדין מדי. זכוכית מושלמת לתה צמחים אך אינה מיטיבה עם שמירת החום. חליטה מנירוסטה
  אינפוזר הוא חובה! כדי לחלוט תה כמו שצריך, אינפוזר הוא החבר הכי טוב שלך. מכין 2-4 כוסות
  קומקום שמכיל 2-4 כוסות הוא הגודל המושלם להגשת תה בזמן התה. גדול מדי וזה הופך כבד מדי למזוג בלי בלגן.

הבחירה שלי לקומקום התה הטוב ביותר:

קומקום מבודד של גיא דגרן סלאם

קרדיט תמונה: williams-sonoma.com

ראיתי לראשונה את הקומקום הזה בבית קפה בפריז ואהבתי הכל בו. זה גם מה שהם משתמשים כדי להגיש תה במלון Baccarat בניו יורק. זה פורצלן, שומר על תה חם עם כיסוי הנירוסטה הניתן להסרה שלו, ומגיע עם חליטה גדולה. בנוסף, זה נראה סופר שיקי ומודרני. קנה עכשיו

קומקומים מומלצים נוספים:

קנקן תה סוויזי פורצלן עם חליטה מנירוסטה

קרדיט תמונה: amazon.com

סגנית הבחירה שלי בקומקום התה הטוב ביותר:
קומקום תה חמוד מושלם לשימוש יומיומי בלבן פשוט ונקי. עשוי מחרסינה, הקומקום מכין מספיק תה ל-2 כוסות והאינפוזר עשוי מפלדת אל חלד. קנה עכשיו קומקום עם מעטפת מבודדת

קרדיט תמונה: amazon.com

לזה יש מראה דומה לבחירתי למעלה אבל הוא בצורה עגולה. אלה היו גם בכל רחבי בתי הקפה היוקרתיים של פריז. קומקום זה מכיל כ-4 כוסות כך שהוא נהדר לאירוח. קנה עכשיו קומקום תה בטי בראון מקורי 4 כוסות

קרדיט תמונה: amazon.com

קנקני בטי חומים ספוגים (חחח) בהיסטוריה. בעבודת יד בבריטניה מאז המאה ה-16, מה שעושה את בטי בראון כל כך מיוחדת הוא החימר האדום שממנו הוא עשוי - זה ישאיר את התה חם יותר לאורך זמן. הערה: אין אינפוזיר באחד הזה! קנה עכשיו

טיפים לקומקום תה

 • מחממים את הקומקום לפני שמזגים פנימה תה חם. זה מונע מהתה להתקרר מהר מדי בזמן ההזלפה. יוצקים פנימה מעט מים חמים ומערבבים אותם, ואז זורקים את המים.
 • אל תתנו לתה לשבת במים יותר מדי זמן. זה יעשה את התה שלך מריר.
 • אם אתה מקבל קומקום עם אינפוזר, חפש אחד שמגיע עם אינפוזר גדול. ככל שהאינפוזר גדול יותר, כך יהיה יותר מקום לתה הרופף שלך לתלול כמו שצריך.

שאלות שאולי יהיו לך

איך מכינים תה באמצעות קומקום?

כדי להכין תה, השתמש ב- קומקום חשמלי (לא קומקום) כדי להרתיח מים ואז לשפוך את המים החמים לתוך הקומקום ואחריו כדורי תה.

מה ההבדל בין קומקום לקומקום?

קומקומים מיועדים לחליטת תה בלבד, לא למים רותחים. אין להניח קומקום ישירות על כיריים. המטרה היחידה של הקומקום היא להרתיח מים וזה לא להזלפת תה.

מה ההבדל בין קנקן תה לקנקן קפה?

קומקום הוא בדרך כלל קצר וחזק בצורתו (כן, כמו מ-I'm A Little Teapot) כדי לאפשר מקום לעלי התה להתפרק. קנקן קפה גבוה ודק כך שאחון הקפה יכול להתייצב בקלות לתחתית.
על קומקום, הפיה בדרך כלל ממוקמת בתחתית הגוף מאחר שעלי התה עסוקים בצוף בחלק העליון. עם קנקן קפה, הפיה נמצאת באמצע הסיר, כך שהיא לא שופכת החוצה שאריות קפה שהתמקמו בתחתית.

איך מוזגים קומקום כמו שצריך?

כדי למזוג את הקומקום כמו שצריך, אחזו בידית ביד אחת והניחו את האצבע המורה מהיד השנייה על גבי המכסה. זה מונע את החלקה של המכסה במקרה שאתה מטה את הקומקום יותר מדי.

קשורים: הקומקומים החשמליים הטובים ביותר לתה