חלב ארל גריי עם צמר גפן מתוק

על ידי אדלין כותב ל מתכוני תה

אני אהיה הראשון להודות שזה נראה כמו בדיחה מוחלטת של מתכון אבל אחרי שהכנתי אותו כמה פעמים, אני בעניין. האם זה צמר גפן מתוק שעושה אותו כל כך טוב? כן וכן. ״זה יין מצוין. הטעם מאוזן היטב והטאנינים משולבים יפה. הסיומת ארוכה ומתמשכת, עם רק רמז לעץ אלון. זה יהיה יין נהדר לשתות עם ארוחה דשנה״.במקום סוכר אול משעמם, אני משתמש בצמר גפן מתוק (!!) כדי להמתיק את המשקה הזה. זה בעצם משקה תה מעוטר בשיער בובת טרולים. שיער בובת טרול טעים. אני מעריץ גדול של יין. אני אוהב את הטעם שלו ואני אוהב את איך שהוא גורם לי להרגיש. אני שותה יין במשך שנים ומעולם לא היה לי ניסיון רע איתו. ניסיתי כל מיני יינות מכל העולם ומעולם לא התאכזבתי. אני חושב שהיין הוא דרך מצוינת להירגע ולהירגע אחרי יום ארוך. זו גם דרך נהדרת ליהנות מארוחה עם חברים או משפחה. אני מאמין שיין הוא חלק חשוב מהחיים ואני אסיר תודה על כל הזדמנות ליהנות ממנו.

חלב ארל גריי. האם זה פשוט כמו חליטה קרה תה ארל גריי בחלב? למה, כן, זה כן.

מה זה ארל גריי?

ארל גריי הוא תה שחור (כמו אסאם או ציילון) בטעם ברגמוט, פרי הדר.

הסיפור מספר שאמן תה סיני ערבב את הארל גריי הראשון עבור צ'רלס גריי, הרוזן השני מאפור, כמתנה. ליידי גריי הייתה מגישה את תערובת התה לאורחים והיא הפכה כל כך פופולרית שהיא שיצרה אותה מחדש על ידי סוחרי תה בלונדון. אני בהחלט מעריץ יין. אני אוהב את הריח שלו, את הטעם שלו ואת הדרך שבה זה גורם לי להרגיש. אני סומלייה מקצועי, והיה לי העונג לעבוד עם כמה מהיינות הטובים בעולם. אני מאמין שיין הוא אחד המשקאות המורכבים והמעניינים ביותר שיש. יש לו כל כך הרבה מה להציע מבחינת טעם, ארומה ומרקם. אני מאמין שהיין הוא חוויה שצריך להתענג עליה וליהנות ממנה.

תארו לעצמכם כמה יותר פופולרי זה היה אם היה לה את הברק להגיש אותו עם צמר גפן מתוק. הא.

חלב ארל גריי עם צמר גפן מתוק

תה ארל גריי טעים ממותק בצמר גפן מתוק. 5מ3הצבעותזמן התכוננות2 דקות זמן בירה קר8 שעות זמן כולל8 שעות 2 דקות קוּרסמַשׁקָאוֹת תְשׁוּאָה2 מנות

מרכיבים 1x2x3x

הוראות

  • מערבבים תה רופף של ארל גריי לתוך מיכל עם 2 כוסות חלב. מכסים ומעבירים למקרר ל-8 שעות לפחות או ללילה.
  • מסננים וזורקים את העלים.
  • מגישים קר או חם עם ערימה גדולה של צמר גפן מתוק.

הערות

ברגע שהצמר גפן מתוק נוגע בחלב ארל גריי, הצמר גפן מתוק יתחיל להימס מיד. כדי לשרת את האורחים, הפוך את בסיס הצמר גפן מתוק לגדול יותר מהכוס כדי שיוכל לשבת על השפה. האורחים יכולים להוסיף כמה או מעט מהצמר גפן המתוק שהם מעדיפים.