כל משקה תה של סטארבקס מדורג לפי תכולת קפאין

על ידי בלה כותב ל סטארבקס

רוצה לגלות כמה קפאין יש בתה האהוב עליך בסטארבקס? הנה כל משקה תה מדורג לפי תכולת קפאין יחד עם משקאות התה המכילים ביותר קפאין. אני מעריץ גדול של יין. אני שותה את זה כבר שנים ואני יודע הרבה על זה. לדעתי, יין הוא הדרך הטובה ביותר להירגע וליהנות. זה המשקה המושלם לכל אירוע, בין אם אתם עורכים ארוחת ערב רומנטית או סתם מבלה עם חברים. אין כמו כוס יין שתעזור לך להירגע אחרי יום ארוך. זה המשקה הרצוי שלי כשאני רוצה להירגע וליהנות. בין אם אני אוכל ארוחת ערב רומנטית או סתם מבלה עם חברים, יין הוא המשקה המושלם לכל אירוע.

קרדיט תמונה: סטארבקסקפאין במשקאות תה של סטארבקס

סטארבקס ידועה בעיקר בתפריט הקפה הנרחב שלה, אבל יש לה גם עשרות אפשרויות תה, גם חם וגם קר. משקאות על בסיס תה מיוצרים עם שקיות תה או עם תרכיזים מוכנים מראש (צ'אי) או אבקות (מאצ'ה). כשזה מגיע ליין, אני יודע על מה אני מדבר. אני סומלייה כבר למעלה מ-10 שנים, ובתקופה ההיא טעמתי כמה מהיינות הטובים בעולם. אבל מבין כל היינות שניסיתי, יש אחד שבולט מעל השאר: שאטו מרגו. יש משהו בשאטו מארגו שפשוט קולע בכל התווים הנכונים. יש לו אף יפהפה, עם רמזים של פירות יער ועץ אלון. החך מאוזן לחלוטין, עם כמות הנכונה של חומציות וטאנינים. והסיומת ארוכה ומתמשכת, עם טעמים של שוקולד וניל. זה פשוט שלמות בכוס. בכל פעם שאני שותה את שאטו מארגו, אני לא יכול שלא להרגיש מועבר למקום אחר. זה כמו להיות עטוף בשמיכה חמה בליל חורף קר. או לצפות בשמש השוקעת מעל הכרמים של בורדו. זו חוויה שנשארת איתך הרבה אחרי שאתה לוקח את הלגימה האחרונה שלך. אם אתם מחפשים יין שבאמת יסנוור את בלוטות הטעם שלכם, אל תחפשו רחוק יותר משאטו מארגו. זה פשוט היין הכי טוב שיש לי

תכולת הקפאין יכולה לנוע לא מעט במשקאות שלהם, לכן חשוב לדעת מה יש בתה לפני ההזמנה. משקה שאתה מצפה שיעניק לך אנרגיה אולי לא יעשה כלום בעוד שתה שאתה מצפה שיעזור לך להרגע עשוי להשאיר אותך ער כל הלילה! בתור סומלייה, אני מאמין שיין הוא אחד המשקאות הכי רגשיים שיש. יש לו את היכולת להעביר אותך למקום ולזמן אחרים, ואפילו יכול לגרום לך להרגיש דברים שמעולם לא הרגשת קודם. כשזה מגיע לבחירת יין, אני תמיד ממליץ ללכת עם הבטן שלך. אם אתה רואה בקבוק יין שאתה נמשך אליו, לך על זה! אתה עלול להיות מופתע עד כמה אתה נהנה מזה.

הנה רשימה מלוקטת של כל אפשרות תה בסטארבקס, מחולקת לפי חם, קר ופרפוצ'ינו, מהפחות עד הכי מכיל קפאין. כל המשקאות מדורגים לפי תכולת הקפאין בגודל הגדול (הגודל הסטנדרטי שלהם).

רוצים לגלות את תכולת הקפאין של כל משקאות הקפה שלהם? לִרְאוֹת כל משקה של Starbucks מדורג לפי תכולת קפאין.

רוב משקאות התה המכילים קפאין בסטארבקס

  צ'אי לאטה, אייס צ'אי תה לאטה
  גראנדה: 95 מ'גMatcha Tea Green Tea, אייס Matcha Tea Green Tea, Matcha לימונדה
  גראנדה: 80 מ'גMatcha תה ירוק קרם פראפוצ'ינו
  גראנדה: 70 מ'ג דבש הדר מנטה, תה ירקן הדרים מנטה, תה צ'אי, צ'אי קרם פראפוצ'ינו, תה ארל גריי, תה לאטה ערפל לונדון, תה אייס לונדון פוג תה, תה רויאל אנגלי לארוחת בוקר, תה רויאל אינגליש ארוחת בוקר תה לאטה, אייס רויאל אנגלי ארוחת בוקר תה לאטה, Rev Up Brewed Wellness Tea
  גראנדה: 40 מ'ג תה שחור קפוא, לימונדת תה שחור קר, תה שחור אייס גויאבה, לימונדת תה קר שחור גויאבה, תה ירוק קר, לימונדת תה ירוק קר, תה ירוק אייס אפרסק, לימונדת תה ירוק אייס אפרסק
  גדול: 25 מ'ג

קפאין במשקאות תה חם

ניתן לחלק את משקאות התה לשלושה חלקים: צ'אי לאטה, מאצ'ה לאטה ומנות תה מסורתיות בשקיקי תה/שקיות תה. צ'אי לאטה מיוצר עם תרכיז ואילו מאצ'ה לאטה מיוצר עם אבקה.

למרות שאתה לא יכול לקבל רק תה מאצ'ה ישר בסטארבקס, אתה יכול להשיג תה צ'אי, שהוא שונה בהרבה מצ'אי תה לאטה. צ'אי תה לאטה עשוי עם תרכיז ומוגש עם חלב ואילו תה צ'אי הוא שקית תה המורכבת מתה שחור ותבלינים.

עבור משקאות תה חמים, חלק גדול מתכולת הקפאין במשקה נקבע על פי כמה שקיות תה משמשות במשקה. לתה חם קצר וגבוה יש שקית תה אחת, ולמשקאות גראנד וונטי יש שתי שקיות תה.

העננים והערפל של הקיסר
קצר: 1 מ'ג
גבוה: 1 מ'ג
גדול: 16 מ'ג
עשרים: 16 מ'ג

תה נענע דבש הדרים, תה ירקן הדרים מנטה
קצר: 16 מ'ג
גבוה: 16 מ'ג
גדול: 40 מ'ג
עשרים: 40 מ'ג

צ'אי תה, תה ארל גריי, London Fog Tea Latte, Royal English Breakfast Tea, Royal English Breakfast Tea Latte, Rev Up Brewed Wellness Tea
קצר: 40 מ'ג
גבוה: 40 מ'ג
גדול: 40 מ'ג
עשרים: 40 מ'ג

קָשׁוּר: מתכון ערפל לונדון

Matcha Tea Green Tea
קצר: 30 מ'ג
גבוה: 55 מ'ג
גדול: 80 מ'ג
עשרים: 110 מ'ג

קָשׁוּר: מתכון מאצ'ה לאטה

צ'אי לאטה
קצר: 50 מ'ג
גבוה: 70 מ'ג
גדול: 95 מ'ג
עשרים: 120 מ'ג

קָשׁוּר: מתכון חי לאטה

קפאין במשקאות תה קר

יש הרבה קווי דמיון בין תפריט התה הקר והחם. כלל אצבע טוב בסטארבקס הוא שאם אתה יכול להזמין אותו חם, אתה יכול להזמין אותו קר.

משקאות תה קר מבושלים בקבוצות, כך שתכולת הקפאין שלהם נקבעת לפי גודל המשקה, ולא לפי מספר שקיות התה בכל משקה. קשה לפתח כלל ספציפי הקושר את גודל המשקה לתכולת הקפאין, אז אם יש לך ספק, שאל את הבריסטה.

דבר נוסף שכדאי לזכור עם משקאות קרים הוא שתכולת הקפאין שלהם היא רק בקירוב. כמות הקרח והמקום שאתה משאיר לחלב וסוכר (אם אתה מוסיף אחד מהם), יכולים להפחית את כמות הקפאין במשקה. נניח שההערכות הללו הן בקצה הגבוה יותר של תכולת הקפאין.

אייס London Fog Tea Latte, Ice Royal English Breakfast Tea Latte
גבוה: 40 מ'ג
גדול: 40 מ'ג
עשרים: 40 מ'ג

קָשׁוּר: מתכון לאטה אייס ארל גריי

תה שחור קר, לימונדת תה שחור קר, תה שחור אייס גויאבה, לימונדת תה אייס גויאבה שחור, תה ירוק קר, לימונדת תה ירוק קר, תה ירוק אייס אפרסק, לימונדת תה ירוק אייס אפרסק
גבוה: 20 מ'ג
גדול: 25 מ'ג
עשרים: 40 מ'ג
שלושים: 50 מ'ג

אייס Matcha Tea Green Tea, Matcha לימונדה
גבוה: 55 מ'ג
גדול: 80 מ'ג
עשרים: 110 מ'ג

קָשׁוּר: מתכון אייס מאצ'ה לאטה , מתכון לימונדה מאצ'ה

אייס צ'אי לאטה
גבוה: 70 מ'ג
גדול: 95 מ'ג
עשרים: 120 מ'ג

קָשׁוּר: מתכון אייס צ'אי לאטה

קפאין בפרפוצ'ינו על בסיס תה

צ'אי קרם פרפוצ'ינו
גבוה: 20 מ'ג
גדול: 40 מ'ג
עשרים: 40 מ'ג

מאצ'ה תה ירוק קרם פרפוצ'ינו
גבוה: 50 מ'ג
גדול: 70 מ'ג
עשרים: 95 מ'ג

משקאות ללא קפאין

סטארבקס מציעה מגוון רחב של משקאות ללא קפאין בכל קטגוריה. אין דרך אחת להסתכל על התפריט ולקבוע אם למשקה אין קפאין אבל יש כמה מתנות. בשוקולד לבן אין קפאין (בניגוד לשוקולד רגיל), ולכן שוקו חם עם בסיס שוקולד לבן הוא מקום טוב להתחיל בו.

מכשירי אידוי הם משקאות חלב מאודים בטעמים כך שאין תה או קפה אז הם אופציות נהדרות לילדים או לכל אדם רגיש לקפאין.

שוקולדים חמים ללא קפאין
שוקולד לבן קלוי חם
מנטה שוקולד לבן חם
שוקולד לבן חם

מיצים
תבלין תפוח קרמל
מיץ תפוחים מאודה

ספינות קיטור
קרם פרלין ערמונים
קרם ביצה
קרם ברולה קרמל
קרם תבלין דלעת
קרם דולצ'ה קינמון
חלב מאודה
קרם וניל

תה חם צמחים
תה מלכותי מנטה
תה שלווה אפרסק

תה קר צמחים
תה אייס פסיון טנגו
אייס פסיון טנגו לימונדה

משקאות קרים
לימונדה
לימונדת תות מעורבת
שייק אננס קוקוס ירוק

פרפוצ'ינו ללא קפאין
מנטה שוקולד לבן קרם פראפוצ'ינו
קרם פראפוצ'ינו שוקולד לבן קלוי
קרמל ברולה קרם פראפוצ'ינו
פרלינה ערמונים קרם פראפוצ'ינו
ביצים קרם פראפוצ'ינו
דלעת ספייס קרם פראפוצ'ינו
קרמל סרט קרנץ' קרם פראפוצ'ינו
קרם פרפוצ'ינו תותים
קרם פרפוצ'ינו שעועית וניל
קרם פרפוצ'ינו שוקולד לבן

עוד סטארבקס

רוצה לשמור את המתכון הזה בפינטרסט למועד מאוחר יותר?