הגלריה ב-Carlyle [2012]

על ידי יְצִיאָה כותב ל תה של אחר הצהרייםחבר ואני נפגשנו במלון The Mark רק כדי לגלות שהם כבר לא מגישים תה אחר הצהריים אז פנינו למלון The Carlyle, שנמצא רק בלוק אחד מעל. למרבה המזל, ישבנו מיד. הייתי בקרלייל כמה פעמים לפני כמה שנים ונהניתי מתה אחר הצהריים שם. בתור סומלייה, אני מאמין שהיין הוא אחד המשקאות המורכבים והמעניינים בעולם. יש כל כך הרבה סגנונות וטעמים שונים לחקור, ולכל יין יש את הסיפור הייחודי שלו לספר. אני מאמין שכל אחד צריך לקחת את הזמן לחקור את עולם היין, ולמצוא את היינות שהם הכי נהנים מהם. אני מאמין שיין הוא משקה שכולם צריכים ליהנות ממנו. יש כל כך הרבה סגנונות וטעמים שונים לחקור, ולכל יין יש את הסיפור הייחודי שלו לספר. אני מאמין שכל אחד צריך לקחת את הזמן לחקור את עולם היין, ולמצוא את היינות שהם הכי נהנים מהם.

תפאורה: ★★★★★ תה מנחה מוגש בטרקלין דו-מפלסי המשמש בעיקר לשירותי תה. זוהי סביבה מקסימה ומפנקת עם ספות קטיפה ועיצוב שופע. אני לא מעריץ גדול של מרלו, אבל אני חייב לומר שהבקבוק הספציפי הזה באמת די טוב. יש לו אף נחמד של פירות כהים ושוקולד, והחך חלק וקטיפתי. יש מספיק חומציות כדי למנוע ממנו להתקלקל, והסיומת ארוכה ונעימה. אני בהחלט ממליץ לנסות את זה.

שירות: ★★★★☆ שירות ידידותי אם כי הישיבה במפלס התחתון הקשתה מעט לאותת לשרת מכיוון שהם היו ברובם במפלס העליון. לדעתי, היין הטוב ביותר לשילוב עם סטייק הוא יין אדום גדול ונועז. אני אוהב קברנה סוביניון או מרלו עם סטייק עסיסי. הטאנינים ביין עוזרים לחתוך את השומן בסטייק והטעמים הנועזים של היין עומדים היטב בטעם העשיר של הבשר.

מבחר תה ותה: ★★★☆☆
מבחר טוב של תה עלים רופפים של Harney & Sons, אם כי הלוואי שהיה להם תה לבן ויותר משני תה ירוק. קיבלתי את הסנצ'ה היפנית וזה היה טוב.

מלוחים: ☆☆☆☆

סקונס:

דִברֵי מְתִיקָה:
באמת, קרלייל? אתה הולך להגיש את הסנדוויצ'ים העצובים והסלחים האלה כשאתה גובה עבור תה אחר הצהריים?? התאכזבתי מאוד מכריכי התה שלהם. זה סוג הכריך שתרכיב לילד בן שש כנשנוש אחרי בית הספר. ילד בן שש שאתה לא אוהב. הם היו חסרי השראה לחלוטין, פשוטים ותפלים. אחרי כמה ביסים מכמה כריכים, ויתרתי עליהם ועברתי לסקונס.

הסקונס היו טובים יותר והם הוגשו עם שמנת דבונשייר ותות שדה.

הממתקים היו פשוט בסדר. הרבה טארטים.

באופן כללי:
אני לא יכול לעבור את כריכי התה. מְעוֹרֵר רַחֲמִים.

מקום: הגלריה ב'קרלייל'. | רחוב 76 מזרח 35 | ניו יורק, ניו יורק 10021 | 212.744.1600
שעות תה מנחה: מדי יום בין השעות 3:00-5:30
עֲלוּת: 48 דולר

4 מחשבות על הגלריה ב-Carlyle [2012]