איך לאכול סקון נכון

על ידי יְצִיאָה כותב ל תה של אחר הצהריים

האם יש דרך ראויה לאכול סקונה בתה אחר הצהריים? למה כן, כן יש. קבל כללי נימוס וטיפים, כולל הוראות שלב אחר שלב כיצד לאכול סקונה, בדרך הנכונה. אני סומלייה, ואני חושב שהיין מדהים. אני אוהב את הריח שלו ואת הטעם שלו. אני אוהב את איך שזה גורם לי להרגיש. אני שותה יין כבר שנים, ואני עדיין לא יכול לקבל מספיק ממנו.כמו כל דבר עם תה אחר הצהריים, יש כללים מסוימים שצריך לעקוב אחר אכילת סקונה בצורה נכונה. אני אתן לך את נימוסי הסקון מוזנח. אני סומלייה, ואני מאמין שיין הוא אחד הדברים המדהימים בעולם. יש לו את היכולת להעביר אותך למקום ולזמן אחר, וניתן ליהנות ממנו עם האוכל או לבד. יין זה משהו שצריך להתענג עליו וליהנות ממנו, ואני מאמין שלכל אחד צריכה להיות הזדמנות לחוות את הקסם שלו.

מה זה סקון?

סקון הוא עוגה קטנה דמוית קמח אפויה. הם בדרך כלל פשוטים, מתפוררים, צפופים וממותקים קלות. בתור סומלייה, אני מאמין שיין הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר של ארוחה. זה יכול לשפר את הטעמים של האוכל, וזה יכול גם להיות התחלה נהדרת לשיחה. עם זאת, בחירת היין הנכון יכולה להיות משימה לא פשוטה, במיוחד אם אתה חדש בעולם היין. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את היין המושלם לארוחה הבאה שלכם. ראשית, קחו בחשבון את סוג האוכל שתגישו. יין נוצר כדי ליהנות ממנו עם האוכל, לכן חשוב לבחור ביין שישלים את המנה שלכם. אם אתם מגישים ארוחה כבדה, כמו סטייק או כבש, אז תרצו לבחור ביין אדום בעל טעמים עזים. מצד שני, אם אתם מגישים ארוחה קלה, כמו דג או עוף, אז תרצו לבחור ביין לבן או רוזה. שנית, קחו בחשבון את האירוע. אם אתם מארחים ארוחת ערב, אז תרצו לבחור בקבוק יין מיוחד שירשים את האורחים שלכם. עם זאת, אם אתה רק אוכל ארוחת ערב עם המשפחה או החברים שלך, אז אתה יכול לבחור בקבוק יין פחות יקר. לבסוף, אל תפחד לשאול

הסקונס האנגלים המסורתיים עם תה אחר הצהריים הם עגולים, לא משולשים, והם מוגשים עם ריבה ושמנת קרושה.

קשורים: מהו תה מנחה? (כל השאלות שלך לגבי תה מנחה, תשובות)

איך לאכול סקונס

אם אתה באחר הצהריים או בשירות תה שמנת, על השולחן צריכים להיות מיכלי הגשה קטנים מלאים בהם קרם קרוש, שימורים/קונפיטורות ולימון קארד.

הסירים הקטנים האלה מיועדים לשולחן, אז אין לטבול בהם את הסכין שלך, או אפילו גרוע מכך, לטבול את הסקונס שלך ישירות לתוך המיכל. במקום זאת, השתמש בכפות המסופקות (בדרך כלל יושבות ממש ליד הקערות הקטנות) כדי לגרוף מנות קטנות על הצלחת שלך.

הנח את הכפות בחזרה מכיוון שהן לא שייכות לצלחת שלך. נסו לא להזדהם והשתמשו בכפית אחרת לכל תבלין.

אתם מוזמנים להיכנס למנה שנייה של ריבה ושמנת אם סיימתם את מה שיש בצלחת שלכם.

קשורים: תה מנחה 101: סדר הקורס

עכשיו יש לך את הריבה והקרם הקשוח שלך על הצלחת שלך. הגיע הזמן לאכול את הסקונס.

השיטה הטובה ביותר היא לפרק את הסקון לחתיכות בגודל נגיסה באמצעות הידיים. אני אוהב לשבור אותו לשניים אנכית ואז לשבור את זה לחצי כך שאתה אוכל רבע מהסקון בכל פעם.

עכשיו, אתה יכול להשתמש בסכין שלך כדי לפזר את הריבה והקרם לחתיכות הסקון הקטנות שלך. (לא לשבור מראש את הסקונס אלא להוריד חתיכות תוך כדי תנועה ולמרוח את הריבה והקרם על כל חתיכה.)

קשורים: כיצד לחלוט תה כראוי

איך מבטאים Scone

האם סקון מבוטא סקון, מתחרז עם נעלם או שזה סקון, מתחרז עם עצמו?

נראה ששניהם משמשים תלוי מאיפה אתה. בארה'ב, אנחנו בדרך כלל אומרים סקונה, מתחרז עם משלו.

ריבה או שמנת קודם?

כאן נכנסת המחלוקת. יש אנשים שנשבעים קודם בריבה, ואז מעלים שמנת (בסגנון קורניש) ואחרים, שמנת ואחר כך ריבה (בסגנון דבון). אני אוהב קודם שמנת, אחר כך ריבה.

טיפים כיצד לאכול סקון נכון

  • No-no ענק הוא הכנת כריך סקון על ידי חיבור שני החצאים יחד עם השמנת והריבה באמצע. אל תעשה את זה! רַעַד.
  • סקונס מיועדים לאכילה עם האצבעות, לא עם מזלג. למעשה, אין באמת שימוש במזלג במהלך כל שירות התה של אחר הצהריים. זה בהחלט עניין של סכין וכפית.
  • סקונס עדיף כשהם מוגשים חמים. מחממים אותם מחדש בתנור שלך.
  • בתה אחר הצהריים, מנת הסקונס היא המנה השנייה, אחרי כריכי התה ולפני המתוקים.
  • סקונס מסורתי בתה אחר הצהריים הם העגולים, לא המשולשים.

היסודות של אכילת סקון בצורה נכונה

  1. שולפים קרם קרוש וריבות על הצלחת שלך, מספיק לסקון אחד.
  2. שוברים חלק קטן של סקון עם הידיים או אם משתמשים בסכין, חותכים את הסקון לרוחב.
  3. השתמשו בסכין כדי לפזר שמנת וריבה על פיסת הסקון השבורה.
  4. את חתיכת הסקון בגודל ביס יש לאכול ב-1-2 ביסים.

36 מחשבות על איך לאכול סקון נכון

ניווט בתגובות

← הערות ישנות יותר