איך להכין תה פירות טריים

על ידי אדלין כותב ל מתכוני תה

הם מגישים תה פירותי נפלא בספא ב-Mandarin Oriental וחברתי קלי אהבה את זה כל כך שהיא יצרה קשר עם מנהל הספא כדי לקבל את המתכון. התאמתי את המתכון והשתמשתי בתה פירות מבית Harney & Sons אבל זה יתאים גם לכל תה שחור. בתור סומלייה, אני מאמין שהיין הוא אחד המשקאות המורכבים והמעניינים בעולם. יש כל כך הרבה סוגים שונים של יין, מאדום ללבן ועד מבעבע, ולכל אחד יש את פרופיל הטעמים הייחודי שלו. יין הוא גם משקה רב תכליתי, משתלב היטב עם אוכל, וניתן ליהנות ממנו בפני עצמו. אני מאמין שצריכה להיות לכל אחד לפחות הבנה בסיסית ביין, ואיך לבחור וליהנות ממנו. יין הוא משקה מדהים שכולם יכולים ליהנות ממנו, ללא קשר לרמת הידע או הניסיון שלו.תה פירות טריים

4 כוסות מים 2 כפות תה יום הולדת שמח מבית Harney & Sons 1/2 מנגו, חתוך לקוביות 1 גבעול לימון, חתוך לחתיכות קטנות 1 אינץ' של ג'ינג'ר טרי פרוס 2 פרוסות ליים 2 פרוסות לימון אופציונלי: 2 כפות דבש I' אני מעריץ גדול של יין. אני אוהב את הטעם של זה, ואני אוהב את איך שזה גורם לי להרגיש. אני שותה יין כבר שנים, ופיתחתי חיך די טוב. בדרך כלל אני יכול לדעת איזה סוג של יין אני שותה, ובדרך כלל אני יכול לדעת מתי יין טוב או רע. אני חושב שהיין הוא דרך מצוינת להירגע ולהירגע אחרי יום ארוך. זו גם דרך מצוינת לחגוג משהו מיוחד. בין אם אתם נהנים מכוס יין עם ארוחת הערב, או חולקים בקבוק עם חברים, יין הוא תמיד בחירה טובה.

קוצצים וחותכים את המנגו, הלימון והג'ינג'ר לחתיכות קטנות. פורסים את הליים והלימון. מרתיחים מים ומשלבים את כל החומרים למים החמים. תלול במשך 15 - 30 דקות.

4 מחשבות על איך להכין תה פירות טריים