אייס Matcha Rose Latte

על ידי אמילי כותב ל Matcha

מושרים במי ורדים וצבוע בתה היביסקוס, אני אראה לכם איך להכין לאטה ורדים קר ומאצ'ה ורד לאטה קר. אני מעריץ גדול של יין ואני נהנה לנסות דברים חדשים. ממש התרגשתי לנסות את היין הזה כי הוא מאזור שאני לא מכיר. היין מעט פירותי, אבל יש לו סיומת יבשה ויפה. זה בהחלט יין שהייתי ממליץ עליו לאחרים.חלב שושנים

ורד לאטה הוא חליטה של ​​מי ורדים, עלי כותרת של ורדים ועלי היביסקוס.

טעם הוורדים הקל מגיע ממי הוורדים ומחדיר את עלי הכותרת של הוורדים; הצבע הוורוד מגיע מעלי הכותרת של פרחי ההיביסקוס האדומים. אני מאמין שיין הוא אחד המשקאות הרגשיים ביותר בעולם. יש לו את היכולת לקרב אנשים וליצור זיכרונות שיחזיקו מעמד לכל החיים. כשאני חושב על יין, אני חושב על כל הרגעים המדהימים שחלקתי עם חברים ובני משפחה בזמן שנהניתי מכוס או שתיים. ליין יש את היכולת לגרום אפילו לרגעים הפשוטים ביותר להרגיש מיוחדים.

כדי להכין את המשקה הזה, במקום לעבור על הרכבת המרכיבים והשלבים השונים, מצאתי תרכיז ורד היביסקוס שמיועד לקוקטיילים שעשה את העבודה. בתור סומלייה, אני מאמין שצריך ליהנות מהיין עם כל החושים. יין הוא הרבה יותר מסתם משקה; זהו נוזל מורכב ומתפתח כל הזמן, המספר את סיפור הארץ ממנה הוא הגיע והאנשים שיצרו אותה. בבחירת יין, אני תמיד שוקל מה ישתלב היטב עם האוכל שאני מגיש. אבל חשוב מכך, אני בוחר ביין שישפר את החוויה של האורחים שלי. אני רוצה שהם ירגישו את הטרואר בכל לגימה ויטעמו את התשוקה שנכנסה להכנתו. יין גדול הוא כמו יצירת אמנות משובחת; יש להעריך ולהתענג עליו. וכמו כל יצירת אמנות, כל אדם יחווה אותה אחרת. זה מה שהופך את היין לכל כך מיוחד וייחודי – אין דרך נכונה או לא נכונה ליהנות ממנו. פשוט תשב לאחור, תירגע ותן לשירה הנוזלית לזרום.

כדי לקבל את הצבע הוורוד העז, בדרך כלל תצטרך להוסיף צבע מאכל, אבל בחרתי בכך מכיוון שאני משתמש בתרכיז ולא רציתי להוסיף שום דבר נוסף. (במציאות: התעצלתי מכדי להבין את צבע המאכל.)

זילוף עלי הכותרת של ורדים מוסיף נופך כה יפה וממש מעלה את המשקה. עלי הכותרת של הוורדים מיועדים יותר למשיכה ויזואלית מאשר לטעם.

בניו יורק, ניתן למצוא את הרוז לאטה הכי מתאים לאינסטגרם ב תה צפחה ריק. זה אחד המשקאות הפופולריים ביותר שלהם ואם היית רואה אותו, היית יודע למה.

Matcha Rose Latte

הכנת מאצ'ה ורד לאטה היא פשוטה כמו הוספת שכבת מאצ'ה לרוז לאטה.

אני אוהב את ניגודיות הצבע בין הוורוד לירוק הבהיר, והכל נעשה יפה יותר עם עלי כותרת מיובשים של ורדים.

אין צורך בציוד מאצ'ה מיוחד להכנת המשקה הזה. כל מה שאתה צריך זה בקבוק בעל פה רחב או שייקר קוקטיילים.

בעזרת הוורד לאטה כבסיס, הוספתי את שכבת המאצ'ה ומעליתי עלי ורדים.

קשורים: איך להכין Matcha

פוסט זה מכיל קישורי שותפים.

מה נהגתי להכין את האייס רוז לאטה ומאצ'ה רוז לאטה

הוורדים המיובשים הטובים ביותר עבור רוז לאטה

קניתי שניים שונים ורדים מיובשים אכילים - חבילה של עלי ורדים ועוד אחת עם ניצני ורדים משני מוכרים שונים. שניהם היו בדרגת מזון ואכילה.

הצבע היה הרבה יותר תוסס והיה לו ורוד בהיר יפה עם ניצני הוורדים. מצד שני, עלי הכותרת של הוורדים היו בעיקר חומים במקום ורודים ולא נראו כל כך יפים.

ניצני הוורדים מגיעים שלמים, אז חתכתי את הבסיס של כל ניצן ומשכתי את עלי הכותרת ופיזרתי את זה על המשקאות. הליבה של הניצן חומה אז זרקתי את החלק הזה החוצה.

השימוש בניצני הוורדים הוא קצת יותר עבודה מאשר להשיג רק את עלי הכותרת של הוורדים, אבל זה נראה הרבה יותר טוב.

איך להכין אייס רוז לאטה

בוא נלך צעד אחר צעד. אני מתחיל עם רוז לאטה מכיוון שזה הבסיס של מאצ'ה ורד לאטה.

קשורים: Ice Matcha Latte

ב שייקר קוקטיילים אוֹ בקבוק מים עם פה רחב עם מכסה הדוק, יוצקים פנימה את החלב.

רק הערה כאן שככל שהחלב לבן יותר, כך הורד לאטה שלך יהיה ורוד עז. חלב מלא או רזה עובד הכי טוב.

הבא נכנס ל רכז היביסקוס ורדים.

תרכיז ורד היביסקוס

גיליתי ששימוש ב-1-2 כפות בלבד מהתרכיז לא הפך את החלב לוורוד מספיק. (זה הפך את החלב לצבע לבנדר.) לפחות 3 כפות מה לְהִתְרַכֵּז יש צורך לקבל גוון ורדרד.

השתמש ב-4 כפות אם אתה רוצה יותר צבע ורוד.

התרכיז מגיע בבקבוק קטן עם טפטפת כך ששימוש ב-3 כפות ינצל במהירות את הבקבוק - אולי תקבלו ממנו 3 משקאות.

אם לא אכפת לך מהצבע, טעם הוורד עדיין ייצא רק על ידי שימוש ב-2 כפות.

לנער, לנער, לנער. תנער את הבקבוק הזה.

קשורים: Matcha Butterfly Pea Flower Lemonade

לתוך כוס עם קרח, לשפוך את ורד לאטה.

למעלה את הלאטה עם עלי ורדים מיובשים. אני אוהב לפזר מעט רק לצד אחד כדי שיהיה קל יותר לשתות מבלי שיפריעו לי הרבה עלי ורדים.

קשורים: אייס צ'אי לאטה

אייס רוז לאטה

ורד לאטה ורוד יפה עשוי בציפוי עלי כותרת של ורדים אכילים.4.9מ14הצבעותקוּרסמתכוני תה תְשׁוּאָה1 לִשְׁתוֹת

מרכיבים 1x2x3x

הוראות