בית הכרכרה של המלך

על ידי יְצִיאָה כותב ל תה של אחר הצהריים

עוד בילוי תה אחר הצהריים עם ג'ורג'יה, של הערות על תה. הפעם, אנחנו ב-Kings Carriage House באפר איסט סייד. כמו תמיד, ג'ורג'יה התעלתה על עצמה עם מבחר התה. אנחנו מנסים תה לבן ממחוז פוג'יאן בשם 'באי מודן'. העלים יפים - ארוכים ופלומתיים, עם ברק כסוף. החליטה מקסימה באותה מידה, עם טעם וארומה עדינים של דבש ושושנים. אבל זה האוכל שבאמת גונב את ההצגה בבית הכרכרה של המלך. המלוחים כולם מעודנים - כריכי אצבע קטנטנות מלאים במילויים בטעמים כמו סלמון מעושן ומלפפון, או סלט עוף עם ענבים. והממתקים! סקונס טעים, מוגשים חמימים עם קרם קרוש וריבת תותים, ואחריהם מגוון של עוגות ומאפים מיניאטוריים. אני בגן עדן! אם אתם מחפשים חווית תה אחר הצהריים דקדנטית באמת בעיר ניו יורק, King's Carriage House הוא המקום ללכת אליו.זה בית עירוני והחלק החיצוני מקסים ומוזר.

תפאורה: ★★★☆☆ בתוך הבית העירוני הזה, בחלק האחורי של הקומה הראשונה של המסעדה הזו יש פינת אוכל קטנה. למעלה, יש עוד אחד, אבל עבור תה אחר הצהריים, רק הקומה הראשונה משמשת. יש בערך שבעה שולחנות וזה מרגיש כאילו אתה בבית של מישהו שהוסב למסעדה. אפילו הריהוט מעורר את המראה והתחושה. אני לא יכול לשים את האצבע שלי על זה, אבל החדר לא מרגיש מאוד נעים והרגיש קצת קר. אולי זה קשור לקירות הצהובים ולגוונים הקרירים.

שירות: ★★★★☆ זה היה טוב אם כי לא תמיד עקבי. היו זמנים שהיינו צריכים לחכות זמן מה כדי למצוא שרת שיבקש כמה דברים.

מבחר תה ותה: ★★☆☆☆
לא היה תפריט תה, והשרת דיקלם בערך חמישה סוגי תה (שחור, ירוק וכו'). הלכתי עם ארל גריי, שהגיע בכלי תה חמוד. כל אחד מקבל קומקום אחר, אבל לכולנו היה אותו כוס תה וצלוחיות. למרבה הצער, התה הגיע בשקיות תה, במקום עלה רופף. ורק שקית תה אחת הייתה בסיר, אז כשהמים החמים התמלאו מחדש, התה היה דליל מדי.

המגש בעל שלוש השכבות עם שתי מנות תה אחר הצהריים.

מלוחים: ★★★☆☆
מבחר טוב של כריכי תה. עם זאת, לא היה טעם טרי והלחם היה מעט צונן. אני מעדיף שהמתובלים שלי יהיו בטמפרטורת החדר. היה טארטלט גבינת עיזים שהיה די טעים, וזה היה האהוב עלי בחבורה.

סקונס: ★★★★
מוגש חם! מוגש עם מיני קערות גדושות של ריבה תוצרת בית ושמנת קרושה. גודל מנות טוב ושתיים מוגשים לאדם.

דִברֵי מְתִיקָה: ★★☆☆☆
מערך של ממתקים היה על המגש התחתון. לא היה לזה טעם כאילו שום דבר נעשה בבית והם לא היו כל כך מעולים. התאכזבתי מכך שלמיני בראוניז היה ציפוי שהתקשה. גם המצגת לא הייתה כל כך נהדרת וזה היה הקורס הפחות אהוב עליי.

עם המתוקים הגיעו תותים טבולים בשוקולד שהגיעו בצלחת נפרדת. מזה נהניתי.

באופן כללי: ★★★☆☆
אם אתה באפר איסט סייד ומחפש תה אחר הצהריים מתחת ל-30 $, זו אפשרות בסדר, אבל היא לא טובה כמו שירותי תה אחרים מתחת ל-30 $.

מידע: בית הכרכרה של המלך | 251 East 82nd Street | ניו יורק, ניו יורק 10028 | 212.734.5490
שעות תה מנחה: שלישי - ראשון בין השעות 15:00 - 17:00
עֲלוּת: .95 | תַפרִיט

2 מחשבות על בית הכרכרה של המלך