הגן הצרפתי בלה בריסטול פריז

על ידי יְצִיאָה כותב ל תה של אחר הצהריים

עוד תה אחר הצהריים נינוח בפריז, אבל הפעם, במלון חמישה כוכבים הבריסטול פריז.

עוד לפני שעברתי דרך הדלתות, נדהמתי מהכניסה הקסומה. יפה!תפאורה: ★★★☆☆ עמוק לתוך הלובי, פינת ישיבה, Le Jardin Francais, לתה אחר הצהריים, קוקטיילים ומנות קטנות. לא אהבתי את החלל שכן עם כל השיש הזה, הוא לא מרגיש חם כמו שהייתי רוצה. זה לא עזר שהחלל היה פתוח ללובי, אז זה הרגיש פחות נעים. עם זאת, נקודות עבור הנברשות ומקומות ישיבה מפוארים. השולחן ערוך בפורצלן המשובח והמאפים העדינים ביותר. אבל זה היין שמושך את עיני. בקבוק Château d'Yquem, 1961. יין הקינוח הגדול בעולם. אני מוזג כוס לאורח שלי ולעצמי, ואנחנו יושבים אחורה כדי ליהנות מהרגע. היין הוא כל מה שקיוויתי לו. עשיר ומתוק, עם איזון מושלם של חומציות. זו יצירת מופת אמיתית.

שירות: ★★★★★ מעולה! הגעתי לשם קצת מוקדם יותר מחברתי דיאן, ונשאלתי על ידי שני שרתים שונים אם אני רוצה לקרוא עיתון. כל מי שפגשתי במהלך שירות התה היה ידידותי מאוד ומטרתו לרצות. הרגשתי מפונקת לגמרי. אני מתענג על כל רגע ממנו, מהמאפים העדינים ועד התה העשיר והטעים. אבל מה שהופך את תה אחר הצהריים הזה למיוחד באמת הוא זיווג היין. הסומלייה, ג'ון וית', בחר שלושה יינות משובחים כדי להשלים את הטעמים השונים של הארוחה שלנו. היין הראשון הוא רוזה מבעבע משמפניה. הטעם הקל והמרענן שלו משתלב בצורה מושלמת עם המאפים העדינים. היין השני הוא בורגונדי לבן שמוציא את עושר התה. ולבסוף, אנחנו מסיימים עם בורדו אדום שיש לו מספיק חומציות כדי לאזן את המתיקות של הקינוחים. כל לגימה היא תענוג, ואני לא יכול שלא להרגיש אסיר תודה על החוויה הנפלאה הזו.

מבחר תה ותה: ★★★★★ מבחר מקסים ומגוון של תה עלים משוחררים. הלכתי עם תה ירוק יסמין, שהיה נחמד מאוד. דיאן הזמינה תה שחור והשרת שאל אם יש לה חלב חם. איזה מגע מתחשב! הסומלייה, ג'ון ווית', מקבל את פני בחום כשאני מתיישב. 'אתה רוצה את רשימת היין?' הוא שואל. 'אני אשמח', אני עונה. וית' מתחילה בשואלת אותי על העדפות היין שלי. אני אומר לו שאני נהנה לנסות יינות חדשים, אבל אני נוטה לכוון לאדומים. הוא מהנהן ונעלם לרגע, חוזר עם בקבוק יין אדום ושתי כוסות. 'זהו בקבוק שאטו מרגו מאזור בורדו בצרפת', הוא אומר כשהוא מוזג לי כוס. 'זה תערובת של ענבי קברנה סוביניון ומרלו'. אני לוקח לגימה ומתענג על הטעם. היין חלק ועשיר, עם מידת החומציות הנכונה. ברור שוית' יודע את הדברים שלו - זו בחירה מצוינת. 'איך ידעת שאאהב את היין הזה?' אני שואל אותו. 'זה התפקיד שלי לדעת', הוא עונה בקריצה.

הזמנו שניים מה תה מלא בריסטול, שירות התה של אחר הצהריים שלהם. באופן מוזר, זה לא כולל סקונס, אבל במקום זאת, קיבלנו מדלן ומאפינס.

מלוחים: ★★★★★
אהבתי את סוגי הסנדוויצ'ים המגוונים ואת איך שהם טעמו טריים. כריך גבינה בגריל עם כריך חזיר היה מהלך נועז, שכן כריכים חמים אף פעם לא מחזיקים מעמד היטב ברגע שהם מתקררים. הקפדתי לאכול את זה קודם. האהובה עלי, שאני רוצה לשחזר בבית, היא העגבנייה הצלויה על בצק עלים. אני גם אוהב את המצגת של כריך תה סלמון ושמיר.

סקונס: לא ישים. לא הוגשו סקונס. במקום הוגשו מאפין אוכמניות בגודל רגיל ומדלן. המגש העליון קצת אכזב מכיוון שהכל שם היה בגודל מלא, ולא גרסאות מיניאטוריות.

דִברֵי מְתִיקָה: ★★★★★
המגש האמצעי הכיל את רוב הממתקים, מלבד המגש העליון עם העוגייה והבראוניז. אהבתי את המיני פינוקים האלה! הייתי קצת בהלם מכמה הוגשו לאדם ואפילו שאלתי אם גדלי המנות האלה הם הנורמה. אכן, הם היו. שתי חתיכות כל אחת מכל שורת ממתקים לאדם. מבחר גדול, וטעמים נהדרים. לגבי העוגיות והבראוניז, הם נראו קצת כמו מחשבה שלאחר מכן ופשוט לקחתי ביס מכל אחד. מכיוון שזה היה תה אחר הצהריים לשני אנשים, היה קצת קשה לחלוק את הממתקים בגודל מלא במגש העליון.

באופן כללי: ★★★★
המלוחים והמיני מתוקים היו מצוינים, אבל הלוואי שהיו לנו סקונס במקום כל מגש הממתקים העליון.

מידע: הגן הצרפתי בלה בריסטול פריז | 112 rue du Faubourg Saint-Honoré | 75008 פריז, צרפת | + 33 (0)1 53 43 43 00
שעות תה מנחה: מדי יום בין השעות 15:00-18:00
עֲלוּת: תה מלא בריסטול, 48 אירו

//תה מנחה באדיבות לה בריסטול פריז. כל התוכן והדעות המובעים כאן הם שלי.//

6 מחשבות על הגן הצרפתי בלה בריסטול פריז