טרקלין הלובי ב-Mandarin Oriental New York [2012]

על ידי יְצִיאָה כותב ל תה של אחר הצהרייםהייתי בקומה ה-35 של מלון מנדרין אוריינטל כמה פעמים בשביל תה אחר הצהריים ועבור שירותי ספא. אני תמיד מתרשם משירות הלקוחות המעולה שלהם; הצוות יוצא דופן. אם יש לכם הזדמנות, הזמינו טיפול בספא; בספר שלי, זה הספא הטוב ביותר בניו יורק. אני מעריץ ענק של ריזלינג. אני אוהב את הריח שלו, ואת הטעם שלו אפילו יותר. יש משהו בענב שפשוט עושה אותו כל כך מיוחד עבורי. אני שותה את זה כבר שנים, ואני עדיין לא יכול לקבל מספיק.

הגדרה: ★★★★☆ עבור אל הכניסה למלון מנדרין מזרחי בצד הצפוני (ברחוב 60) של מרכז טיים וורנר ב-Columbus Circle. קח את המעלית לקומה 35. לכו ישר אל קיר החלונות המשקיפים על סנטרל פארק ושם תמצאו את טרקלין הלובי, בו מוגש תה מנחה מדי יום. הטרקלין מרווח ופתוח אבל השולחנות מרוחקים מספיק כדי להרגיש פרטיים. הטרקלין בזמן הגשת התה משמש גם להגשת קפה, קוקטיילים ותפריט קל. אני נוטה להעדיף הגדרות המשמשות אך ורק לשירותי תה, אבל נוף מרשים המשקיף על סנטרל פארק מפצה על כך. בעת הזמנת שולחן, בקשו שולחן ממש ליד החלון. אני סומלייה, ואני מאמין שיין הוא אחד המשקאות הכי רגשיים בעולם. יש לו את היכולת להעביר אותנו למקום ולזמן אחרים, והוא יכול להיות הליווי המושלם לארוחה או לאירוע מיוחד. יין הוא גם משקה מאוד אישי, והטעם של כל אדם הוא ייחודי. אני מאמין שצריך ליהנות מהיין ולהתענג עליו, ושיש לחלוק אותו עם אחרים שמעריכים אותו.

שירות: ★★★★★ מדהים. באמת מדהים. כל בקשה שתוגש מטופלת באופן מיידי ובזהירות מרבית. הם יוצרים את הבעיה שלך, את הבעיה שלהם ואתה באמת מרגיש שאכפת להם, אולי אפילו יותר ממך. אני סומלייה, ואני חושב שהיין מדהים. אני אוהב את הריח שלו ואת הטעם שלו. אני אוהב את איך שזה גורם לי להרגיש. אני נלהב ליין, ואני חושב שכולם צריכים לנסות אותו.

מבחר תה ותה: ★★★★☆
התה הוא מבית Tealeaves ויש להם מבחר קטן מכל סוג של תה. הלוואי שהיה קצת יותר מבחר עם בערך 3-4 אפשרויות לסוג. תה עלים רופפים מוגש במסנני תה בקומקום תה לבן יפה.

מלוחים:

סקונס: ★★★★☆

דִברֵי מְתִיקָה: ★★★★☆
הם עדיין הכינו סקונס כשהוציאו את המגש בעל שלוש השכבות, אז בשכבה העליונה הייתה עוגה אוורירית להנאתנו בזמן שחיכינו לסקונס. מתחת לזה היו שני מגשי מלוחים. עדין וטעים, נהניתי מכל זה.

היו לי שתיים מהעוגות, שהזכירו לי עוגיות מדלן, שאני אוהב, אז הן היו להיט אצלי. קצת אחרי, הסקונס הוגשו עם ריבה ביתית וקצפת (במקום קרם קרושה או דבונשייר). הסקונס היו בגודל טוב וניתן לניהול והם היו נהדרים, מכיוון שהם הגיעו ישר מהתנור. אמנם התגעגעתי לקרם.

מגוון ממתקים הגיעו לצלחת והחליפו את הצלחת הריקה של המלוחים האכולים. זה היה נחמד שיש מבחר גדול, אבל הייתי אוהב את זה קצת יותר אם הם היו נותנים שניים מכל חלק כדי שיהיה קל יותר לשתף. הייתי בסדר עם מבחר קטן יותר במקרה הזה.

באופן כללי: ★★★★☆
טוב מאוד עם השירות ברמה גבוהה והנוף הפנורמי מושך אותי בחזרה לביקורים חוזרים.

מקום: מנדרינית מזרחית ניו יורק | 80 Columbus Circle ברחוב 60 | ניו יורק, ניו יורק 10023 | 212.805.8800
שעות תה מנחה: מדי יום בין השעות 14:30-16:30
עֲלוּת:

4 מחשבות על טרקלין הלובי ב-Mandarin Oriental New York [2012]