פריז // פריז של NINA

על ידי ג'יימס כותב ל מדריכי תה

חנויות התה בפריז הן פשוט ברמה אחרת ואני אוהב לחפש אותן. NINA'S Paris, היא אחת מאותן חנויות תה מקסימות לחלוטין ושמחתי למצוא את החנות במקרה מכיוון שהיא הייתה ממש מעבר לפינה מדירת ההשכרה שלנו. הכרתי את המותג לראשונה בשנה שעברה ב-Taste of France בניו יורק ונזכרתי שהם מוצאים את הפירות והפרחים שלהם מהגנים בוורסאי. אני פראייר לכל דבר שקשור מרחוק להיסטוריה או למלוכה אז כמובן שהייתי צריך ללכת לבדוק את זה. החנות מוזרה, עם אווירה מהעולם הישן והאריזה היפה ביותר. האישה שעבדה שם הייתה כל כך מתוקה ועוזרת להפליא, לקחה את הזמן להסביר את התה השונים ואת היתרונות שלהם. בסופו של דבר יצאתי עם כמה סוגים שונים לנסות, כולל תה 'גן ורסאי' שלהם שהוא תערובת של לבנדר, קמומיל ועלי כותרת של ורדים. זה אלוהי לחלוטין והפך במהרה לאחד הדברים האהובים עלי לשתות לפני השינה. אם אי פעם הייתם בפריז, בהחלט חפשו את NINA'S - לא תתאכזבו!

אוקיי, בואו נסתכל בתוך החנות...הכל זה מארי אנטואנט.

מאוד יפה. כולו לבן, עם נגיעות של פרטים מקושטים זהב. מיכלי פח תה עומדים בשורה על הקיר עם כל התה שלהם.

התה המיוחד שלהם נקרא כמובן על שם מארי אנטואנט. זה תה שחור עם עלי כותרת של ורדים, תפוחים וורד.

האריזה ממש יפה והם עושים משהו שמעולם לא ראיתי קודם, כלומר לארוז את שקיות התה בנפרד בקופסאות מיני. אוהב את זה.

עכשיו, החלק הכי טוב? בחנות יש מקומות ישיבה (אם כי, רק כמה שולחנות), לתה ועוגה! זו דרך כל כך נחמדה לבלות קצת זמן בהפסקה מהקניות ב-rue du Faubourg Saint-Honoré.

תמורת 15 אירו (כן, קצת בזבזנות), תקבלו פרוסה טעימה מעוגת מארי אנטואנט שלהם (ורודה!), שנוצרה רק עבור NINA'S Paris על ידי שף קונדיטור יפני, וקנקן תה מארי אנטואנט שלהם. הכל מוגש בכלי תה יפה. העוגה מעניינת מכיוון שהיא נראית ממש דחוסה, אבל היא למעשה די קלילה והולכת מושלם עם התה. שילוב נהדר.

מבט אחרון לפני שתעזוב את רחובות פריז בשביל עוד קניות... ואכילה.

מידע: NINA'S פריז | 29 Rue Danielle Casanova | 75001 פריז, צרפת | +33 (0)1 55 04 80 55

// תה ועוגה באדיבות NINA'S Paris. כל התוכן והדעות המובעים כאן הם שלי. //

7 מחשבות על פריז // פריז של NINA