פלאזה אתנה

על ידי יְצִיאָה כותב ל תה של אחר הצהריים

בשבת, חבר ואני פנינו לבר סיין בפלאזה את'ני לתה אחר הצהריים. כמו כמעט כל שירותי תה אחר הצהריים של המלון, הם הגישו תה אחר הצהריים מסורתי החל מכריכי אצבע/מלוחים, ואחריו סקונס עם שמנת קרושה וממתקים. התפריט שלהם ציין בטעות שאנחנו מזמינים תה מנחה כשלמעשה זה היה תה אחר הצהריים. תה מנחה הוא ארוחה ממשית והוא יותר ארוחת ערב מוקדמת. השירות היה קשוב והמלצר שלנו היה בקיא מאוד בתה השונים שהם הציעו. התחלנו עם המלוחים שהיו טובים מאוד. כריך הסלמון המעושן היה האהוב עלי. לסקונס, הזמנו את האוכמניות שהיו טעימות והגיעו עם קרם קרוש וריבת תותים. הממתקים היו בסדר, שום דבר מיוחד מדי. בסך הכל, הייתה לנו חוויה נהדרת בבר סיין ובהחלט נחזור!תפאורה: ★★☆☆☆ התה מוגש באזור בר קטן בתוך Plaza Athénée ממש ליד מסעדת Arabelle. החלל היה קטן וחשוך והוא יותר כמו מבואה למסעדה בכך שהשירותים היו בצד הבר, כך שהיו אנשים שהלכו הלוך ושוב ברציפות.

שֵׁרוּת: ★★★★☆
השירות היה טוב והם היו מאוד ידידותיים ומסבירי פנים.

מבחר תה ותה: ★☆☆☆☆ התפריט היה פשוט והייתה לו אפשרות להזמין א-לה-קארט והראה מבחר של 8 סוגי תה מבית Harney & Sons. אני מחשיב מבחר תה טוב המציג לפחות 3 סוגי תה מכל סוג תה (שחור, ירוק, לבן, אולונג וצמחי מרפא) כך שרק 2 סוגי תה ירוקים לבחירה היה קצת מאכזב. בחרתי בסנצ'ה היפנית והתה הגיע בשקיות תה (הזוועה!), לא רופף. אני מעדיף רופף מכיוון שהוא מעניק טעם טוב ועשיר יותר.

מלוחים: ★★★★☆
סקונס: ★★☆☆☆
דִברֵי מְתִיקָה: ★★★☆☆
כריכים הגיעו לשולחן שלנו ליד והם היו טובים עם מגוון נחמד. בשביל קצת טוויסט, הכריכים הגיעו עם מנה קטנה של זיתים וקורנישונים. לאחר מכן הגיע המגש בעל שלוש השכבות עם סקונס על המגש העליון, מבחר ממתקים על השני ותותים מכוסים שוקולד בתחתית. סקונס הגיעו עם קרם קרוש ו-5 צנצנות קטנות של ריבה של סטאוד. למרות שהם חמים, הסקונס היו פשוט בסדר ורק יבשים מעט צפופים מדי לטעמי. הממתקים היו קצת כבדים בשוקולד וקצת חסרי השראה.

באופן כללי:
בסך הכל החוויה הייתה פשוט ממוצעת. בדרך כלל, אני אוכל כמעט כל מה שמוגש, אבל הפעם השארתי מאחור לא מעט חתיכות כי הכל התחיל להיות אותו טעם.

מקום: Bar Seine @ Plaza Athénée | 37 East 64th Street ב-Madison Ave. | ניו יורק, ניו יורק 10065 | 212.606.460
שעה (ות: 2:30 - 5:00 מדי יום
עֲלוּת: / עם שמפניה