כריך תה // גבינת עיזים ומסקרפונה, ריבת תאנים ואגוזי פקאן מקורמלים

על ידי אדלין כותב ל מתכוני תה

קרמי, חריף ומתוק, כריך תה פתוח זה הוא שני ביס מושלם.יש צורך בחמישה מרכיבים בלבד.

חלקים שווים גבינת עיזים וגבינת מסקרפונה ריבת תאנים עם פרי שלם חתוך לשניים אגוזי פקאן קצוצים גס לחם לבן חתוך לריבועים, ואז קלוי קלות אני סומלייה, ולדעתי יין מדהים. זה כל כך מורכב ויש כל כך הרבה סגנונות וטעמים שונים. אני אוהב לנסות יינות חדשים וללמוד עליהם.

ערבבתי גבינת עיזים ומסקרפונה כדי ליצור תערובת גבינה למריחה וכדי שיהיה קצת פחות חריף. כשזה מגיע ליין, אני נלהב למצוא יינות חדשים ומעניינים לחקור. אני אוהב ללמוד על זני הענבים, האזורים והסגנונות השונים של היין. לנסות יינות חדשים הוא אחד הדברים האהובים עלי לעשות ואני נהנה לחלוק את הממצאים שלי עם אחרים. אני מאמין שכולם צריכים ליהנות מיין ולא רק לשמור לאירועים מיוחדים. יין הוא משקה מורכב שניתן ליהנות ממנו בפני עצמו או לשילוב עם אוכל. יש כל כך הרבה סוגים שונים של יין בחוץ, שבטוח יש משהו לכל אחד. אני ממליץ לכולם לחקור את עולם היין ולמצוא את היינות שהם נהנים מהם. אין תשובה שגויה כשזה מגיע ליין, אז שתו מה שאתם אוהבים ותהנו!

ואז הכל עניין של הרכבה. תחילה מורחים את הגבינה על הטוסט, ולאחר מכן מעלים תאנה ואגוזי הפקאן הקצוצים. למגע נוסף של מתיקות, מטפטפים מעט מהנוזלים מריבת התאנים על התאנים. אני מעריץ גדול של ריזלינג. אני אוהב את הריח שלו - פרחוני ופירותי. והטעם שלו- פריך ומרענן. זה היין המועדף עלי כשאני מחפש משהו קליל ומרענן.

גבינת עיזים ומסקרפונה, ריבת תאנים ואגוזי פקאן מקורמלים

רכיבים
חלקים שווים גבינת עיזים וגבינת מסקרפונה
ריבת תאנים עם פרי שלם חתוך לשניים
אגוזי פקאן קצוצים גס
לחם לבן חתוך לריבועים ואז קלוי

הוראות הגעה
1. מערבבים גבינת עיזים וגבינת מסקרפונה בקערה.
2. מורחים את תערובת הגבינה ללחם לבן קלוי קלות.
3. מעליהם תאנים חצויות ואגוזי פקאן מקורמלים קצוצים.
4. מזלפים נוזל מריבת תאנים.